11.06.2024

 

REZERWY ZKS-u ZROBIŁY TO - SĄ W PIERWSZEJ LIDZE

 

W rewanżowym meczu o wejście do pierwszej ligi mężczyzn tenisa stołowego ZKS III Zielona Góra ponownie pokonał MKS Czechowice-Dziedzice 6:4 i awansował do rozgrywek na zaplecze superligi. Dla zwycięzców punktowali: M.Żelengowski 2,5, Michno 1,5 oraz Grudzień i Nadolny po 1.

 


 

 

OSIEM MEDALI WETERANÓW W MISTRZOSTWACH POLSKI

 

Na rozgrywanych w Oleśnicy z udziałem 340 zawodników w indywidualnych mistrzostwach Polski weteranów w tenisie stołowym bardzo dobrze spisali się tam lubuscy pingpongiści, którzy łącznie wywalczyli osiem medalowych krążków, w tym 5 złotych i trzy brązowe.

Wśród pań w kategorii 40-49 lat trzy medale były udziałem Emilii Kijok (Zielona Góra), dwa razy „złoto” w grze pojedynczej i w grze deblowej w parze z Marzeną Jasińską (Olecko) oraz „brąz” w grze mieszanej wywalczony razem z Dariuszem Steuerem (Gliwice); wśród panów w kategorii 70-74 lat dwa złote medale zawisły na piersi Andrzeja Gryczana (Witnica) w grze deblowej w parze z Krzysztofem Młotkowskim (Grudziądz) i w grze mieszanej z Barbarą Brombosz (Jaszkowa Dolna), w kategorii 65-69 lat dwa medale wywalczył Roman Wączek (Gorzów) – złoty w grze mieszanej z Anną Osińską (Siedlce) i brązowy w grze pojedynczej, zaś w kategorii 75-79 lat brązowy medal przypadł w udziale Aleksandrowi Rozińskiemu (Gubin) za grę podwójną razem z Januszem Olbińskim (Łódź).

Na uwagę zasługują też miejsca naszych reprezentantów w grach pojedynczych i tak: kobiety – kategoria 50-59 lat, 5-6. Ewa Polanowska (Mirostowice Dolne), kategoria 70-84 lat 7. Krystyna Beyga (Lipinki Łużyckie); mężczyźni – kategoria 50-59 lat 9-12. Artur Sawoch (Gorzów), kategoria 70-74 lat 5-6. A. Gryczan, kategoria 75-79 5-6. A.Roziński i kategoria 80-84 lat 9-12.Romuald Stasiełowicz (Drezdenko).

 

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprezdokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga kobiet (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

ROZGRYWKI LIGOWE

(III, IV i V liga)

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021