28.05.2024

 

KRZYSZTOF ŻYŁKA BEZ KWALIFIKACJI

 

W tajlandzkim Pattaya rozegrano światowe kwalifikacje dla zawodników niepełnosprawnych w tenisie stołowym, z których tylko zwycięzcy uzyskali prawo gry na paraolimpiadzie w Paryżu.

Z dwojga startujących tam Lubuszan, tylko grający w klasie 4. Krzysztof Żyłka (GZSN Start Gorzów) dotarł do finału, gdzie przegrał z Genkim Saito (Tajlandia) 1:3 i nie uzyskał kwalifikacji do Paryża. Grająca w Tajlandii w klasie 11. Krystyna Łysiak (Dziesiątka Nowa Sól) zajęła dalsze miejsce.

Ostatnią szansą gry na imprezie czterolecia dla naszych zawodników jest ranking światowy, z którego być może ktoś otrzyma nominację.
 

 

DWA MEDALE LUBUSZAN W MMP

 

Z dwoma brązowymi krążkami powrócili zawodnicy zielonogórskiego ZKS-u z młodzieżowych mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które odbyły się w Gliwicach. W grze podwójnej kobiet grająca w parze z Kamilą Gryko (Dojlidy Białystok) Anna Kubiak wywalczyła medal brązowy i z tego samego kruszcu medal w grze podwójnej mężczyzn zdobył Patryk Bielecki, grając w parze z Patrykiem Dziubą (Politechnika Rzeszów).

 

 

 

SKROMNA ZDOBYCZ MEDALOWA WE WŁADYSŁAWOWIE

 

Tylko jeden medal wywalczyła ekipa lubuska startująca w międzynarodowym turnieju pn. WTT Youth Contender w tenisie stołowym rozgrywanym w OPO Cetniewo. Autorem tej zdobyczy (medal brązowy) został Samuel Michna (ZKS Zielona Góra) w grze pojedynczej chłopców w kategorii U-15.

 

 

SŁUBICE GOŚCIŁY WETERANÓW

 

Z udziałem niemal 50 zawodników w Słubicach rozegrane zostały 26.indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego weteranów w tenisie stołowym.

Medaliści: gra pojedyncza, kategoria 40-49 lat – 1.Krzysztof Lubin (Wulmar Słubice), 2.Radosław Żelengowski (KU AZS UZ Zielona Góra), 3.Łukasz Kulczycki (Pełcz Górki Noteckie), 4.Grzegorz Artiuchow; kategoria 50-59 lat – 1.Mirosław Rogowski (obaj Wulmar), 2.Artur Sawoch (Gorzów), 3.Marek Szuplak (Wulmar), 4.Tomasz Lemanowicz (KSTS Podmokle Wielkie); kategoria 60-69 lat – 1.Roman Wączek (Gorzów), 2.Krzysztof Marcinkiewicz (Gorzovia), 3.Zbigniew Cybulski (Olimpijczyk Łagów), 4.Leszek Mikołajczuk (TEJA Łęknica); kategoria 70 lat i starsi – 1.Andrzej Gryczan (Trojan Witnica), 2.Henryk Zduński (Sokół Dąbrówka Wlkp.), 3.Aleksander Roziński (Gubin), 4.Janusz Panasiuk (Warta Kostrzyn); gra podwójna, kategoria 40-59 lat – 1.Lubin, Szuplak, 2.Rogowski, Andrzej Kuderski (Witniczanin Witnica), 3-4. Dariusz Franc (Jofrakuda Świebodzin), Żelengowski i Artiuchow, Przemysław Łowiecki (Wulmar); kategoria 60 lat i starsi – 1.Roman Pietrusewicz (Kłodawka Gorzów), Wączek, 2.Gryczan, Roziński, 3-4.Cybulski, Mieczysław Marciniak (Wulmar) i Marcinkiewicz, Bogdan Koszyk (Pełcz).

 

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga kobiet (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

ROZGRYWKI LIGOWE

(III, IV i V liga)

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021