06.02.2024

 

DEBLOWE MEDALE ZIELONOGÓRZAN

   Nadal znakomicie na arenie międzynarodowej spisują się młodzi pingpongiści ZKS-u Mateusz Zalewski i Patryk Żyworonek, którzy na rozegranym w Tunisie WTT Youth Star Contender wywalczyli dwa brązowe krążki w grach podwójnych.

Po pierwszy medal sięgnął w kategorii U19 Zalewski grając w parze z kolegą z reprezentacji Miłoszem Redzimskim (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a drugi krążek przypadł w udziale Żyworonkowi występującemu wspólnie z Aleksem Pakułą (Bogoria).

 

Bliski medalu w grze pojedynczej był młodszy z zielonogórzan – Żyworonek, który w ćwierćfinale minimalnie uległ swojemu partnerowi deblowemu – Pakule.

 

 

GWARNO W DRZONKOWIE

W hali WOSiR-u w Zielonej Górze z udziałem 102 uczestników rozegrano 3.wojewódzki turniej kwalifikacyjny juniorów i kadetów w tenisie stołowym, gdzie najliczniej prezentowali się zawodnicy Gorzovii Gorzów, Pełcza Górki Noteckie i miejscowego ZKS-u.

Wyniki: juniorki – 1.Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 2.Lena Puzio, 3.Maja Sokołowska (obie ZKS), 4.Amelia Puławska (Spartakus Otyń); juniorzy – 1.Jakub Nadolny, 2.Dominik Soliło, 3.Dawid Staniowski (wszyscy ZKS), 4.Oliwier Babiak (AZS UZ Zielona Góra); kadetki – 1.Barbara Jasińska (ZKS), 2.Helena Puławska (Spartakus), 3.Kaja Zawadka (ZKS), 4.A.Puławska; kadeci – 1.Maciej Błaszczyk, 2.Piotr Matkowski (obaj ZKS), 3.Wojciech Sokołowski, 4.Mateusz Mucha (obaj Spartakus).

Zwycięzcy poszczególnych kategorii uzyskali awans do finału centralnego 3.GPP juniorów (Rzeszów, 23-25.bm.) i kadetów (Nadarzyn, 15-17.03.br.). Prawo gry w tych turniejach z listy imiennej PZTS mają, juniorzy: Samuel Michna, Krzysztof Michno, Mateusz Zalewski i Mateusz Żelengowski (wszyscy ZKS), kadeci: Wanessa Kulczycka (Gorzovia), Sofija Czumarna i Lena Puzio oraz Alan Bryk, Samuel Michna i Dawid Staniowski (wszyscy ZKS).
 

 

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga kobiet (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

ROZGRYWKI LIGOWE

(III, IV i V liga)

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021