01.11.2023

 

TRZY MECZE I TRZY PRZEGRANE

Lubuskie drużyny tenisa stołowego występujące w rozgrywkach pierwszej ligi (grupa północna) ostatnio doznały samych porażek.

Kobiecy zespół zielonogórskiego ZKS-u przegrał w Gdańsku z miejscowym MRKS 2:8 (Kijok i Nowacka po 1 oraz Czumarna i M.Sokołowska 0) i po pięciu meczach jest w tabeli na 7.miejscu z dorobkiem 5 pkt.

Ich koledzy klubowi z ZKS-u II również grali na wyjeździe w Kiernieszewicach, gdzie niespodziewanie ulegli miejscowemu Darz Bór 4:6 (Misztal 1,5, S.Michna i Żyworonek po 1 oraz Wachowiak 0,5). Proste Domy Gorzovia Gorzów grała we własnej sali z bardzo wymagającym rywalem (spadkowicz z superligi) Energą Manekin Toruń przegrywając 4:6 (Wandachowicz 2,5, Jarocki 1, Czerwiński 0,5 i Żabski 0). Aktualnie w tabeli ZKS II zajmuje 4.miejsce z dorobkiem 7 pkt., zaś Gorzovia jest ósma z 2 pkt.

 

 

PINGPONGOWY MARATON W DRZONKOWIE

 

Na starcie 2.wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego juniorów i kadetów stanęło aż 112 zawodniczek i zawodników, którzy przez sześć godzin rywalizowali na 16 stołach, walcząc o wyjazd na 2.Grand Prix Polski (juniorzy – Ostróda, 15-17.12.br., a kadeci – Zielona Góra, 8-10.grudnia br.). Poza uznaną już zawodniczką – Wanessą Kulczycką (Gorzovia) najlepiej spisali się w tym turnieju zawodnicy miejscowego ZKS-u i Spartakusa Otyń.

Wyniki: juniorki – 1.Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 2.Sofija Czumarna, 3.Marlena Grobelna, 4.Maja Sokołowska; juniorzy – 1.Dominik Soliło, 2.Jakub Nadolny, 3.Dawid Staniowski (wszyscy ZKS), 4.Oliwier Babiak (KU AZS UZ Zielona Góra); kadetki – 1.Lena Puzio (ZKS), 2.Amelia Puławska, 3.Helena Puławska (obie Spartakus Otyń), 4.Lena Grobelna; kadeci – 1.Maciej Błaszczyk, 2.Wiktor Drąg (wszyscy ZKS), 3.Mateusz Mucha, 4.Juliusz Nowak (obaj Spartakus).

Prawo gry w 2.GPP juniorów z listy imiennej PZTS mają: Krzysztof Michno, Samuel Michna, Mateusz Zalewski, Mateusz Żelengowski i Patryk Żyworonek (wszyscy ZKS), zaś w 2.GPP kadetów z listy imiennej PZTS wystartują: W.Kulczycka (Gorzovia), S.Czumarna i M.Grobelna oraz P.Zyworonek, S.Michna, Alan Bryk i D.Staniowski (wszyscy ZKS).

 

 

 

 

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprezdokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga kobiet (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

ROZGRYWKI LIGOWE

(III, IV i V liga)

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021