23.11.2021

 

ZKS PALMIARNIA ODPIERA ATAKI RYWALI
 

Znakomicie nadal spisują się pingpongiści ZKS Palmiarnia I w rozgrywkach o mistrzostwo 1.ligi mężczyzn tenisa stołowego. W sobotę na własnych stołach zdecydowanie wypunktowali rezerwy Energii Manekin Toruń 8:2 (Wachowiak i M.Żelengowski po 2,5 oraz Nalepa i Zalewski po 1,5) i mocno usadowili się na fotelu lidera tabeli. Wreszcie pierwszy mecz wygrały rezerwy ZKS Palmiarnia, gdyż w ostatni weekend zagrali na Wybrzeżu aż trzy razy, odnosząc dwa zwycięstwa i ponosząc jedną porażkę – najpierw ulegli AZS AWFiS Balta II Gdańsk 4:6, a następnie pokonali OSSM Gdańsk 6:4 i AZS AWFiS Balta III 7:3 (Shamsshahrbabaki 2,5+2,5+2,5, Marciniak 1,5+0,5+1,5, Bielecki 2,5+1+0 i Grudzień 0,5+2+0) opuszczając ostatnie miejsce w tabeli. Rajbud Gorzovia pauzowała.


 

OSIEM RAZY NA PODIUM
 

Lubuscy niepełnosprawni pingpongiści osiem razy stawali na podium 2. Grand Prix Polski, który z udziałem 145 zawodników rozegrany został w Gdańsku. Pierwsze miejsca wywalczyli: Tomasz Jakimczuk (ZSR Start Zielona Góra) w kl. 1-2, Krzysztof Żyłka (GZSN Start Gorzów) w kl. 4, Igor Misztal (ZSR Start) w kl. 10 i Maciej Makajew (GZSN Start) w kl. 11, druga pozycja przypadła w udziale Damianowi Fira (GZSN Start) w kl. 11, a na najniższym stopniu podium stawali: Tomasz Mika w kl. 6, Piotr Grudzień w kl. 8 i Hubert Morusiewicz (wszyscy ZSR Start) w kl. 10.

 


 

ZIELONA GÓRA GOŚCIŁA MŁODZIKÓW
 

W hali drzonkowskiego WOSiR-u rozegrano 2.wojewódzki turniej kwalifikacyjny młodzików w tenisie stołowym, który zgromadził na starcie ponad 70 zawodniczek i zawodników. Wyniki: dziewczęta – 1.Marlena Grobelna, 2.Lena Grobelna (obie Bocian Słońsk-Kołczyn), 3.Barbara Jasińska (ZKS Drzonków), Mierzwiak (Fiber Nowogród Bobrzański); chłopcy – 1.Maciej Błaszczyk, 2.Alan Bryk, 3.Leon Żmuda (wszyscy ZKS), 4.Oskar Horbejczuk (Witniczanin Witnica). Zwycięzcy WTK zakwalifikowali się do 2.GPP (Brzeg Dolny, 26-28.bm.). Prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Wanessa Kulczycka (Gorzovia) i Patryk Żyworonek (ZKS).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprezdokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021