02.11.2021

 

ZKS PALMIARNIA NADAL NIEPOKONANY
 

W ostatni weekend ciekawie zapowiadające się spotkanie dwóch niepokonanych zespołów na zapleczu superligi ZKS Palmiarnia I Zielona Góra i Darz Bór Karnieszewice nie dostarczyło wielu emocji garstce kibiców w drzonkowskiej hali WOSiR-u, gdyż zielonogórzanie łatwo ograli rywali 8:2 (Nalepa, Wachowiak po 2,5, Zalewski 2 i M.Żelengowski 0,5) i nadal pozostali w fotelu lidera. Grające w tej samej hali rezerwy ZKS-u uległy minimalnie Energa Manekin II Toruń 4:6 (Shamssarbabaki 2, Bielecki i Grudzień po 1) i pozostają „czerwoną latarnią” ligowej tabeli.

Inny lubuski zespół – Rajbud Gorzovia Gorzów z uwagi na kontakt ich zawodnika z zakażonym koronawirusem przełożył swój mecz za zgodą PZTS z Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia na inny termin. Gorzowianie w tabeli są na piątym miejscu.


 

LUBUSKIE DRUŻYNY W ŚRODKU TABELI
 

Występujące w rozgrywkach drugiej ligi lubuskie zespoły w drugiej i trzeciej kolejce spotkań grały ze zmiennym szczęściem. Lider tabeli – ZKS III Zielona Góra przegrał na wyjeździe z KTS I Wolbromek 4:6 (Sisanovas 2, Michno i Żyworonek po 1), zaś AZS UZ Zielona Góra wypunktował we własnej hali Victorię Jelcz Laskowice 6:4 (Jokiel 2,5, Leśniewski 2, Bobek 1 i R.Żelengowski 0,5), a STS Wulmar Słubice zremisował we własnych stołach z LZS TS Zaręba 5:5 (Szuplak 2, Dziwosz, Kozłowski i K.Zawadzki po1). Mecz trzeciej kolejki AZS UZ z STS Wulmar nie doszedł do skutku.

W tabeli ZKS III jest na 4.miejscu z 4 pkt., STS Wulmar szósty z 3 pkt. i AZS UZ siódmy z 2 pkt.


 

DOBRA GRA LUBUSZAN W KRZYŻU WLKP.
 

W Krzyżu Wielkopolskim rozegrany został ogólnopolski memoriał Szymona Czerwińskiego w tenisie stołowym. W gronie blisko stu uczestników dobrze zaprezentowali się lubuscy pingpongiści, z których czterech stanęło na podium i tak: w grupie zawodników do 40 lat drugi był Alan Kulczycki, a trzeci Michał Murawski; w kategorii 41-60 lat na drugim stopniu podium zameldował się Szymon Kulczycki (wszyscy Gorzów), zaś w kategorii powyżej 60 lat trzeci był Andrzej Gryczan (Witnica).

 

WYNIKI:

 

MŁODZI     WETERANI     NESTORZY

 

 

 


 

ZAWADZKA I NADOLNY WYGRALI WTK KADETÓW
 

Gorzów gościł 37 uczestników drugiego wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego kadetów w tenisie stołowym. Wyniki: dziewczęta – 1.Julia Zawadzka (Kłodawka Gorzów, 2.Marlena Grobelna, 3.Lena Grobelna (obie Bocian Słońsk-Kołczyn); chłopcy – 1.Jakub Nadolny, 2.Łukasz Koper (obaj ZKS Drzonków), 3.Daniel Różycki (Gorzovia).

Zwycięzcy turnieju zakwalifikowali się do 2.GPP kadetów (Zielona Góra, 10-12.12.br.), zaś z listy imiennej PZTS prawo gry mają: Oliwia Osińska, Maja Sokołowska, Krzysztof Michno i Patryk Żyworonek (wszyscy ZKS) oraz Wanessa Kulczycka (Gorzovia).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprezdokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021