26.10.2021

 

GRAŁA II LIGA I KLASY NIŻSZE
 

W ostatni weekend odbyła się druga kolejka II ligi męskiej, w której występują trzy drużyny lubuskie. ZKS III Zielona Góra wygrał u siebie z ULKS Ciechów 7:3 (Grudzień i Żyworonek po 2,5 oraz Sisanovas 1,5 i Michno 0,5), a AZS UZ Zielona Góra pokonał na własnych stołach Victorię Jelcz-Laskowice 6:4 (Jokiel 2,5, Leśniewski 2, Bobek 1 i R.Żelengowski 0,5). Trzeci nasz zespół STS Wulmar Słubice przełożyl mecz z LZS TS Zaręba na 29.bm.

W tabeli po dwóch rozegranych kolejkach ZKS II jest trzeci z 4 pkt., STS Wulmar piąty z 2 pkt. i AZS UZ ósmy też z dwoma punktami.

*

W lubuskiej trzeciej lidze zanotowano wyniki: Gorzovia III – KSTS Podmokle 10:6, Uczniak Szprotawa – Jofrakuda Świebodzin 10:0, Spójnia Ośno – Kijowianka Kije 10:5, Olimpijczyk Łagów – ŻSTS Żagań 2:10, Pełcz Górki Noteckie – ZKS BMP IV Zielona Góra 6:10, KS Lubikowo – Witniczanin Witnica 9:9, KS – KSTS 3:10, Witniczanin – Pełcz 6:10, ZKS BMP IV – Olimpijczyk 10:4, ŻSTS – Spójnia 9:9, Kijowianka – Uczniak 2:10, Jofrakuda – Gorzovia III 2:10.

W tabeli prowadzi Uczniak przed Gorzovią III i ZKS IV, wszystkie drużyny po 4 punkty.


 

RADOŚNIE W DRZONKOWIE
 

Z udziałem 73 najmłodszych pingpongistów w Drzonkowie rozegrano 2. wojewódzki turniej kwalifikacyjny żaków i skrzatów. Wyniki: żaczki – 1.Lena Michalewska (Bocian Słońsk-Kołczyn), 2.Wiktoria Sroczyńska, 3.Amelia Puławska (obie ZKS Drzonków); żacy – 1.Juliusz Nowak (Spartakus Otyń), 2.Jan Sroczyński (ZKS), 3.Jerzy Woźniak (Kłodawka Gorzów); skrzatki – 1.Małgorzata Jasińska (ZKS), 2.Amelia Merk (Spartakus), 3.Anna Stelmaszyk (Pełcz Górki Noteckie); skrzaty – 1.J.Sroczyński, 2.Jakub Błaszczyk, 3.Natan Kania (wszyscy ZKS).

Do 2.GPP żaków (Sępólno Krajeńskie, 17-19.12.br.) zakwalifikowali się zwycięzcy WTK, a prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Barbara Jasińska (ZKS), Aleksandra Mierzwiak (Fiber Nowogród) i Lena Puzio (UKTS-Olimpia Lubsko).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021