13.10.2021

 

ZKS PALMIARNIA LIDEREM 1. LIGI
 

Po trzech kolejnych wygranych zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Kopeckiego – ZKS Palmiarnia I Zielona Góra usadowił się na fotelu lidera północnej grupy 1.ligi mężczyzn w tenisie stołowym. W trakcie ostatniego weekendu na własnych stołach zielonogórzanie rozgromili dobrą drużynę Rajbud Gorzovia Gorzów 10:0, a punkty dla ZKS-u wywalczyli: Nalepa, Wachowiak, Zalewski i M.Żelengowski po 2,5. Rezerwy ZKS-u też grały, ale doznały już czwartej porażki z rzędu i okupują 9.lokatę w tebeli. W sobotę ZKS Palmiarnia II przegrał u siebie z Darz Bór Karnieszewice 3:7. Shamssharbabaki 2 i Bielecki 1.


 

DZIESIĄTKA I GORZOVIA WYGRALI 1. RZUT KLASY "A"
 

W Sulechowie z udziałem 14 drużyn rozegrano 1. rzut zielonogórskiej klasy A. Indywidualnie wygrał Krzysztof Gac (Dziesiątka Nowa Sól) przed Dawidem Haremzą (ZKS Drzonków) i Agnieszką Bakusiewicz (Dziesiątka), a zespołowo Dziesiątka III – 171 pkt. przed ZKS V – 143 pkt. i UKTS-Olimpia II Lubsko – 131 pkt.

Natmiast w Gorzowie z udziałem 8 zespołów rozegrano 1.rzut gorzowskiej klasy A. Indywidualnie triumfował Stanisław Majewski (Gorzovia) przed Dominikiem Krzyżanowskim (Bocian Słońsk-Kołczyn) i Jakubem Stańczukiem (Gorzovia), a drużynowo Gorzovia VII – 75 pkt. przed Bocianem III – 59 pkt. i Witniczaninem V Witnica – 54 pkt.

 

PATRYK ŻYWORONEK NA PODIUM GPP KADETÓW
 

Jeden z najmłodszych uczestników 1.Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym, które rozegrano w Krakowie z udziałem 321 dziewcząt i chłopców – 12-letni Patryk Żyworonek (ZKS Palmiarnia Zielona Góra) stanął na najniższym podium tego turnieju. Po sześciu kolejnych grach dopiero w półfinale uległ zwycięzcy turnieju Rafałowi Formeli (MRKS Gdańsk)1:3 (-8,7,-5,-6). Inny zielonogórzanin – Krzysztof Michno dotarł do ćwierćfinalu, gdzie przegrał z Mateuszem Sakowiczem (Spójnia Warszawa) 1:3 (-5,9,-6,-9) i sklasyfikowany został w przedziale miejsc 5-8.


 

ŚREDNIO W GPP WETERANÓW
 

W ostatnim czasie lubuscy weterani przyzwyczaili nas do sukcesów, jednak tym razem w 1.Grand Prix Polski, który z blisko 300 uczestnikami rozegrany został w Gliwicach gdzie spora grupa naszych zawodników wypadła raczej przeciętnie. Tylko trzem zawodnikom udało się dotrzeć do ćwierćfinałów i wszyscy zostali ostatecznie sklasyfikowani w przedziale miejsc 5-6: Artur Sawoch (Gorzów) – kategoria 50-59 lat, Andrzej Gryczan (Witnica) – kateg. 65-69 lat i Romuald Stasiełowicz (Drezdenko) – kateg. 80-84 lata.


 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprezdokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021