15.09.2021

 

DWA ZWYCIĘSTWA I PORAŻKA W 1. LIDZE
 

W pierwszej kolejce zmagań o mistrzostwo 1.ligi mężczyzn tenisa stołowego bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dwie czołowe drużyny: ZKS I Palmiarnia Zielona Góra i Rajbud Gorzovia Gorzów, które pewnie wygrały swoje mecze, a zielonogórskie rezerwy minimalnie uległy w meczu wyjazdowym.

Wyniki: ZKS I Palmiarnia – OSSM Enea Gdańsk 7:3. Nalepa i Wachowiak po 2,5 oraz P.Sroczyński i M.Żelengowski po 1; Rajbud Gorzovia – AZS AWFiS Balta III Gdańsk 9:1. S.Dosz i Nowokuński po 2,5, Misztal 2, Murawski 1,5 i Żabski 0,5; Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia – ZKS II Palmiarnia 6:4. Marciniak 2, Bielecki i Shams po 1.


 

KONTYNUOWANO 1. WTK
 

W Drzonkowie w 1.wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym rywalizowali juniorzy i kadeci, a w Górkach Noteckich młodzicy.

Wyniki: juniorki – 1.Oliwia Osińska, 2.Maja Sokołowska (obie ZKS Drzonków), 3.Wanessa Kulczycka (Gorzovia); juniorzy – 1.Patryk Żyworonek, 2.Krzysztof Michno, 3.Jakub Nadolny; kadetki – 1.M.Sokołowska (wszyscy ZKS), 2.Julia Zawadzka (Kłodawka Gorzów), 3.W. Kulczycka; kadeci – 1.J.Nadolny, 2.Bartosz Dybka (Bocian Słońsk-Kołczyn), 3.Łukasz Koper; młodziczki – 1.Barbara Jasińska (oboje ZKS), 2.Laura Michalewska (Bocian), 3.Aleksandra Mierzwiak (Fiber Nowogród Bobrzański); młodzicy – 1.Alan Bryk (ZKS), 2.Sebastian Otulak (Spartakus Otyń), 3.Mateusz Herman (Gorzovia).

Zwycięzcy poszczególnych turniejów zakwalifikowali się do 1.Grand Prix Polski.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021