16.03.2021

 

I LIGA
 

Ochman Raszków – Moje Bermudy Gorzovia 2:8

Punkty zdobyli: S.Dosz i Żabski po 2,5 oraz A.Kulczycki i Misztal po 1,5


 

II LIGA
 

AZS UZ Zielona Góra – Victoria Jelcz Laskowice 10:0

AZS UE Wrocław – Wulmar Słubice 8:2

ZKS III Palmiarnia swoje spotkanie przełożył na inny termin.


 

WYŁONIONO MISTRZÓW NA 2021 ROK
 

W Drzonkowie z udziałem 50 zawodników rozegrano 23. indywidualne mistrzostwa woj. lubuskiego seniorów w tenisie stołowym. Medaliści: gra pojedyncza kobiet – 1.Gabriela Sokołowska, 2.Kinga Tołstyko (obie ZKS Drzonków), 3-4.Wanessa Kulczycka (Gorzovia) i Maja Sokołowska; gra pojedyncza mężczyzn – 1.Łukasz Wachowiak, 2.Mateusz Zalewski, 3-4.Tomasz Rakowski i Mateusz Żelengowski (wszyscy ZKS); gra deblowa kobiet – 1.W.Kulczycka, Julia Zawadzka (Gorzovia), 2. G.Sokołowska, M.Sokołowska, 3-4.Nikola Kabs (Pełcz Górki Noteckie),

Weronika Turowska i Weronika Kuderska, Patrycja Łukieńczuk (wszystkie Witniczanin Witnica); gra deblowa mężczyzn – 1.Kamil Nalepa, Ł.Wachowiak (ZKS), 2. Igor Misztal (Gorzovia), Krzysztof Lubin (Wulmar Słubice), 3-4.T.Rakowski, M.Zalewski i Ł.Dzikowski, Szymon Marciniak (wszyscy ZKS); gra mieszana – 1.G.Sokołowska, K.Nalepa, 2.W.Kulczycka, I.Misztal, 3-4.K.Tołstyko, M.Żelengowski i M.Sokołowska, Patryk Żyworonek (ZKS).

Prawo gry w finale 89. IMP seniorow (Arłamów, 26-28.bm.) wywalczyli: G.Sokołowska i Ł.Wachowiak, a prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Sławomir Dosz (Gorzovia) i Kamil Nalepa (ZKS).

 

WYNIKI


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020