25.12.2020

 

WYNIKI LIGOWE

I liga:
MojeBermudy Gorzovia – AZS AWFiS Balta II Gdańsk 7:3

S.Dosz 2,5, A.Kulczycki, Misztal i Żabski po 1,5;

Darz Bór Kierszniewice – ZKS II Palmiarnia 8:2

Stamirowski i M.Żelengowski po 1.

II liga:
AZS UZ Zielona Góra – KTS Wolbromek 5:5

Bobek 2, Lubik, Leśniewski i Schauer po 1;

Odra Głoska – STS Wulmar Słubice 9:1

Dziwosz i M.Zawadzki po 0,5.

Mecz ZKS III Palmiarnia – Marten Ciechów przełożono.

W tabeli pierwszy jest ZKS III w ośmiu meczach z kompletem 16 pkt., szósty AZS UZ w dziewięciu meczach 8 pkt. i ósmy STS Wulmar z tym samym dorobkiem punktowym.

 

WITNICA GOŚCIŁA WETERANÓW

Pierwszy wojewódzki turniej kwalifikacyjny weteranów zgromadził na starcie 38 zawodników. Wyniki: kategoria 40-49 lat – 1.Marek Szuplak (STS Wulmar Słubice), 2.Radosław Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra), 3.Tomasz Lemanowicz (KSTS Podmokle); kateg. 50-59 lat – 1.Andrzej Kuderski (Witniczanin Witnica), 2.Mirosław Rogowski (Spójnia Ośno Lubuskie), 3.Arkadiusz Woźniak (Warta Kostrzyn); kateg. 60-69 lat – 1.Mieczysław Marciniak (STS Wulmar), 2.Zdzisław Pęcak (GZSN Start Gorzów), 3.Bogdan Koszyk (Pełcz Górki Noteckie); kateg. 70 lat i starsi – 1.Aleksander Roziński (Gubin), 2.Tadeusz Nadziejko (Pełcz), 3.Stanisław Kukurowski (Jofrakuda Świebodzin).

 

ZDJĘCIA


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020