01.12.2020

 

ZKS W "KRATKĘ" W I LIDZE

W trakcie ubiegłego weekendu pingpongiści pierwszoligowego ZKS-u Zielona Góra rozegrali dwa mecze, z których jeden wygrali 6:4, a drugi przegrali w identycznym stosunku. Drużyna MojeBermudy Gorzovia pauzowała.

AZS AWFiS Balta II Gdańsk – ZKS II 6:4 i ZKS II – Energa Manekin II Toruń 6:4. Chłodnicki 1,5+2,5, J.Krzywniak 2+0, Stamirowski 0+1, M.Żelengowski 0+2,5.

 

ZKS III NIEZMIENNIE LIDEREM II LIGI

TOP Bolesławiec – ZKS III Palmiarnia Zielona Góra 3:7. Grudzień i Skrzynecki po 2,5 oraz Michno i P.Sroczyński po 1; Marten Ciechów – AZS UZ Zielona Góra 7:3. Leśniewski 2 i Schauer 1; LZS SKS Raszówka – STS Wulmar Słubice 4:6. M.Zawadzki 2, Bartoszewski 1,5, Kozłowski i Lewaszkiewicz po 1 oraz Szuplak 0,5.


 

SULECHÓW GOŚCIŁ ŻAKÓW I SKRZATÓW

Ostatnim turniejem z cyklu 1.wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego była rywalizacja żaków i skrzatów. Wyniki: żaczki – 1.Laura Marcinkiewicz (Fiber Nowogród Bobrzański), 2.Karolina Luch (ZKS Drzonków), 3-4.Lena Puzio (UKTS Olimpia Lubsko) i Małgorzata Bartkowicz; żacy – 1.Maciej Błaszczyk (oboje ZKS), 2.Bartosz Parkoła, 3-4.Wiktor Czarnogrecki (obaj Bocian Słońsk-Kołczyn) i Piotr Kopania (Fiber); skrzatki – 1.Małgorzata Jasińska (ZKS), 2.Lena Pasierska, 3-4.Maja Pasierska (obie Fiber) i Hanna Lewczuk (Spartakus Otyń); skrzaty – 1.Antoni Cieloszyk, 2.Jan Sroczyński, 3-4.Natan Kania (wszyscy ZKS) i Bartłomiej Bieda (Kłodawka Gorzów).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020