24.11.2020

 

DOBRA POSTAWA LUBUSZAN W 1.GPP SENIORÓW

Na stracie 1.Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym, który rozegrano w Nowym Dworze Mazowieckim z udziałem ponad 260 zawodniczek i zawodników, nieźle zaprezentowali się Sławomir Dosz i Igor Misztal (obaj Gorzovia) oraz Kamil Nalepa ZKS Palmiarnia Zielona Góra), których sklasyfikowano w przedziale miejsc 9-12.

 

NIECO SŁABIEJ W GPP NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Niepełnosprawni pingpongiści lubuscy przyzwyczaili nas do wielu sukcesów na arenie międzynarodowej i krajowej. Tym razem w 3.GPP w Krakowie spisali się poniżej oczekiwań, ale też trzeba zaznaczyć, że nie wszyscy nasi czołowi zawodnicy brali w tym turnieju udział. Za niespodziankę należy uznać dopiero 3-4. lokaty Piotra Grudnia i Marcina Skrzyneckiego w klasie 8. Ponadto na pozycjach dzielonych 3-4. sklasyfikowano Dorotę Mitutę (wszyscy ZSR Start Zielona Góra) w kl. 8-10., natomiast w kl. 11 najlepsi byli gorzowianie: 1.Damian Fira i 3-4.Piotr Dobrzyński (obaj GZSN Start).


 

DRZONKÓW GOŚCIŁ JUNIORÓW

W 1. wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w tenisie stołowym na obiekcie drzonkowskiego WOSiR-u grali juniorzy. Dziewczęta – 1.Kinga Tołstyko (ZKS Drzonków), 2.Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 3-4.Klaudia Koryzna i Roksana Koryzna (obie Bocian Słońsk-Kołczyn); chłopcy – 1.Krzysztof Michno (ZKS), 2.Adam Maniewski (Pełcz Goteckie), 3-4.Maciej Sławiński i Konrad Zawadzki (obaj ZKS).

Do finału centralnego 1.GPP awansowali zwycięzcy turnieju, a prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Mateusz Zalewski i Mateusz Żelengowski (obaj ZKS) oraz Filip Lewaszkiewicz STS Wulmar Słubice).


 

KADECI RYWALIZOWALI W GORZOWIE

W 1. wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w kategorii kadetów, który rozegrano w Gorzowie na starcie zameldowało się ponad 30 zawodników. Dziewczęta: 1.Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 2.Maja Sokołowska (ZKS), 3-4.Weronika Skorupska (Bocian Słońsk-Kołczyn) i Julia Zawadzka (Gorzovia); chłopcy: 1.Patryk Żyworonek, 2.Krzystof Michno (obaj ZKS Drzonków), 3-4.Alex Kusyk (Spartakus Otyń) i Maciej Sławiński (ZKS).

Do finału centralnego 1.GPP awansowali zwycięzcy WTK, zaś z listy imiennej PZTS prawo gry mają: Bartosz Dybka (Bocian), Konrad Lisek (ZKS) i Franciszek Papież (Spartakus).


 

NAJLICZNIEJ W GÓRKACH NOTECKICH

Do Górek Noteckich zjechała najliczniejsza grupa młodych pingpongistów, która rywalizowała w kategorii młodzików w 1.WTK. Wyniki: dziewczęta – 1.Oliwia Parkoła, 2.Lena Grobelna, 3-4.Marlena Grobelna (wszystkie Bocian Słońsk-Kołczyn) i Nina Kasprowicz; chłopcy – 1.Patryk Żyworonek (oboje ZKS Drzonków), 2.Marek Moskwiak (Gorzovia), 3-4.Jan Golata (Pełcz Górki Noteckie) i Igor Sobotnicki (Gorzovia).

W wyniku turnieju zwycięzcy zakwalifikowali się do 1.GPP, a prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Wanessa Kulczycka (Gorzovia), Maja Sokołowska (ZKS) i Bartosz Dybka (Bocian).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprezdokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020