10.11.2020

 

GORZOVIA NADAL WYGRYWA

Rozpędzone MojeBermudy Gorzovia nadal wygrywają w I lidze tenisa stołowego. W ostatni weekend odprawiła Ochmana Raszków, pokonując go we własnej sali 8:2. S.Dosz i Żabski po 2,5 oraz A.Kulczycki i Misztal po 1,5. Inny lubuski zespół ZKS II Palmiarnia Zielona Góra pauzował.

 

ZKS III PALMIARNIA LIDEREM II LIGI

Aż 12 meczy odwołano w pierwszych pięciu kolejkach II ligi mężczyzn tenisa stołowego z uwagi na COVID-19.

Ostatnio do skutku doszły następujące spotkania:

ZKS III Palmiarnia Zielona Góra – STS WULMAR Słubice 7:3
KTS Jelenia Góra – ZKS III Palmiarnia 0:10
AZS UE Wrocław – ZKS III 2:8
KU AZS UE TOP Bolesławiec – AZS UZ Zielona Góra 1:9
Granit Strzelin – STS WULMAR 6:4

W tabeli prowadzi ZKS III Palmiarnia z 10 pkt., 5. AZS UZ z 3 pkt. i 9. STS WULMAR z 1 pkt.


 

W KOSTRZYNIE GRALI SENIORZY

W niedzielę z udziałem ponad 40 zawodników w Kostrzynie nad Odrą rywalizowali seniorzy w 1.wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym. Kobiety – 1.Gabriela Sokołowska, 2.Kinga Tołstyko (obie ZKS Drzonków), 3.Klaudia Koryzna (Bocian Słońsk-Kołczyn), 4.Wanessa Kulczycka (Gorzovia) – najmłodsza zawodniczka turnieju (10 lat); mężczyźni – 1.Sławomir Dosz (Gorzovia), 2.Mateusz Zalewski, 3.Piotr Chłodnicki, 4.Szymon Marciniak (wszyscy ZKS), 5.Karol Żarski (Gorzovia), 6.Łukasz Wachowiak (ZKS), 8.Jakub Dziwosz (STS Wulmar Słubice).

Zwycięzcy turnieju zakwalifikowali się do 1.Grand Prix Polski seniorów (Zawiercie, 20-22.bm.), a prawo gry z listy imiennej PZTS ma Kamil Nalepa (ZKS).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020