27.10.2020

 

CZTERY MECZE I TYLKO TRZY PUNKTY

Pierwszoligowe dru篡ny lubuskie tenisa sto這wego rozegra造 ostatnio cztery mecze, z kt鏎ych jeden wgra造, jeden zremisowa造 i dwa przegra造.

Zdecydowanie lepiej zaprezentowa豉 si dru篡na gorzowska MojeBermudy Gorzovia, kt鏎a najpierw we w豉snej hali zremisowa豉 z Dekorglassem II Dzia責owo 5:5, a na wyjedzie pokona豉 Darz B鏎 Kiernieszewice 6:4 (S.Dosz 1+1,5, A.Kulczycki 1+0,5, Misztal 1,5+1,5 i 畝bski 1,5+2,5).

Gorzej tym razem powiod這 si rezerwom ZKS-u Zielona G鏎a, kt鏎y graj鉍 na w豉snych sto豉ch dozna dw鏂h pora瞠k, najpierw z liderem tabeli Morlinami I Ostr鏚a 4:6, a nast瘼nie z rezerwami Dekorglassu 3:7 (Ch這dnicki 1+1, J.Krzywniak 0+1, Stamirowski 1+1 i M.疾lengowski 2+0).

 

REMIS STS WUKMAR-U W II LIDZE TENISA STOΜWEGO

W trakcie ostatniego weekendu rozegrano tylko jeden mecz na drugoligowych sto豉ch (pozosta貫 odwo豉no), w kt鏎ym s逝bicki STS Wulmar zremisowa we w豉snej hali z Victori Jelcz-Laskowice 5:5. Koz這wski 2,5, Lewaszkiewicz 1,5 oraz Dziwosz i Szuplak po 0,5.


 

DZIEWI岊 RAZY NA PODIUM

Z bardzo dobrej strony pokazali si Lubuszanie na 2.Prix Polski os鏏 niepe軟osprawnych w tenisie sto這wym, kt鏎y z udzia貫m 120 zawodnik闚 rozegrano w Gda雟ku.

Kobiety: klasa 8-10. Dorota Mituta 2.miejsce; m篹czyni: kl. 1-3. Tomasz Jakimczuk (oboje ZSR Start Zielona G鏎a) 1.miejsce, kl. 4. Robert Herman 2.miejsce, kl. 5. S豉womir Ogrodnik (obaj GZSN Start Gorzrudzie 1.lokata i Marcin Skrzynecki 2.pozycja, kl. 9. Patryk Gatner (wszyscy ZSR Start) 3.miejsce, kl. 11. Maciej Makajew 1.lokata i Damian Fira (obaj GZSN Start) 3.miejsce.


 

DWA MEDALE PATRYKA

W Brzegu Dolnym odby造 si mi璠zywojew鏚zkie mistrzostwa m這dzik闚 w tenisie sto這wym, w kt鏎ych zawodnik ZKS-u Drzonk闚 Patryk 砰woronek zdoby dwa medale, z這ty w grze pojedynczej i srebrny w grze deblowej graj鉍 wsp鏊nie z Krzysztofem Wn瘯iem (Granit Strzelin).


 

...powr鏒

 

   aktualnoci

 

w豉dze:

    zarz鉅
    komisja rewizyjna

    uchwa造 zarz鉅u

    protoko造 zarz鉅u

    uchwa造 komisji rewizyjnej

    wydzia rozgrywek

    wydzia szkolenia

    wydzia spraw s璠ziowskich

    komisja odznacze i wyr騜nie


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protoko造
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zg這 b章d

 

   ekstraklasa:
       superliga m篹czyzn

 

   I liga:
   
    I liga m篹czyzn (gr. p軟.)

 

   II liga:
       II liga m篹czyzn

 

   III liga:

       III liga m篹czyzn

  
IV liga:
       grupa po逝dniowa
       grupa p馧nocna

 

   V liga:
       grupa po逝dniowa
       grupa p馧nocna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonog鏎ska


       archiwum wynik闚

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

瘸czki
瘸cy
m這dziczki
m這dzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi og鏊nopolskie 2019/2020