13.10.2020

 

TRZY MEDALE JUNIORÓW W MISTRZOSTWACH POLSKI

Krajowy czempionat juniorów rozegrany został w Gliwicach, z którego nasi pingpongiści przywieźli trzy medale. Srebrny krążek wywalczył zielonogórski ZKS w turnieju drużynowym, grając w składzie: Piotr Chłodnicki, Jakub Jankowski, Andrzej Kopecki i Jakub Krzywniak. Dwa medale z kruszcu brązowego wywalczył zawodnik Gorzovii Gorzów – Jakub Kwapiś, najpierw w grze mieszanej z Anną Kubiak (JKTS Jastrzębie Zdrój), a następnie w grze podwójnej grając wspólnie z Damianem Korczakiem (Politechnika Rzeszów). Lubuszanie wywalczyli też kilka ćwierćfinałów.

 

NAJWIĘCEJ "ZŁOTA"

Aż trzy złote i jeden srebrny medal stał się udziałem lubuskich pingpongistów, którzy ostatnio rywalizowali w Wiśle w drużynowych mistrzostwach Polski osób niepełnosprawnych.

Dwa złote krążki były udziałem zawodników ZSR Start Zielona Góra: w klasie 8. (Piotr Grudzień, Tomasz Mika i Marcin Skrzynecki) oraz w klasie 10. (Igor Misztal i Hubert Morusiewicz), natomiast zawodnicy GZSN Start Gorzów wywalczyli dwa medale: złoty w klasie 11. (Marek Chybiński i Damian Fira) oraz brązowe też w kl. 11. (Piotr Dobrzyński i Paweł Kuderski).


 

ZAWODNIK Z DREZDENKA NA PODIUM

Na odbywającym się w Gdańsku 1.Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym z udziałem 181 zawodników z całego kraju najlepiej z Lubuszan spisał się Romuald Stasiełowicz (Drezdenko) w kategorii 75-79 lat, który ostatecznie zameldował się na najniższym stopniu podium.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020