15.09.2020

 

DWA MECZE I DWIE WYGRANE

W trakcie ubiegłego weekendu rozpoczęła się rywalizacja pingpongistów na poziomie I ligi mężczyzn. Dwadzieścia cztery zespoły podzielono na dwie grupy – północną i południową. Obydwie lubuskie drużyny MojeBermudy Gorzovia Gorzów i rezerwy ZKS Palmiarnia Zielona Góra występują w grupie północnej.

W sobotę rozegrano pierwszą kolejkę: ZKS Palmiarnia II – Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia 6:4. Zalewski i M.Żelengowski po 2 oraz Chłodnicki i Wachowiak po 1; MojeBermudy Gorzovia Gorzów – Coccine GKTS Wiązowna 10:0. S.Dosz, A.Kulczycki, Misztal i Żabski po 2,5.

 

W GORZOWIE GRALI JUNIORZY I KADECI
 

W ubiegłą sobotę odbyły się 22. indywidualne mistrzostwa województwa w kategorii juniorów i kadetów. Wyniki, juniorzy: gra pojedyncza dziewcząt - 1.Klaudia Koryzna (Bocian Słońsk-Kołczyn), 2.Agata Kabs (Pełcz Górki Noteckie), 3-4.Paulina Kabs (Pełcz) i Patrycja Łukieńczuk (Witniczanin Witnica); gra podwójna dz. - 1.K.Koryzna, Łukieńczuk; gra poj. chłopców – 1.Jakub Krzywniak (ZKS Drzonków), 2.Filip Lewaszkiewicz, 3. Konrad Zawadzki (obaj Gorzovia), 4.Boris Lehr; gra podwójna chł. - 1.J. Krzywniak, Lehr (obaj ZKS); gra mieszana – 1. K.Koryzna, Zawadzki; kadeci: gra poj. dz. - 1.R.Koryzna, 2.Weronika Skorupska, 3. Magdalena Szychowska (wszystkie Bocian); gra podwójna dz. - 1. R.Koryzna, Skorupska; gra poj. chł. - 1.Konrad Lisek (ZKS), 2.Franciszek Papież (Spartakus Otyń), 3-4.Filip Dikmajer (Gorzovia) i Dominik Krzyżanowski (Bocian); gra podwójna chł. - 1.Lisek, Krzyżanowski; gra mieszana – 1.R.Koryzna, Papież.

Do finału indywidualnych MP juniorów zakwalifikowali się: K.Koryzna, A.Kabs, Lewaszkiewicz i Zawadzki, a z listy PZTS; Gabriela Sokołowska, Andrzej Kopecki, J.Krzywniak, Piotr Chłodnicki i Jakub Jankowski (wszyscy ZKS) oraz Jakub Kwapiś (Gorzovia), zaś w kategorii kadetów (OOM): R.Koryzna, W.Skorupska, Lisek i Papież, a z listy PZTS: Mateusz Zalewski (ZKS) i Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra).

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020