01.09.2020

 

GRAD MEDALI LUBUSZAN

W Drzonkowie z udziałem ponad 140 zawodniczek i zawodników w Niemiec i Polski rozegrano dziewiątą edycję Mini Cup Drzonków w tenisie stołowym.

Zawodnicy naszego regionu wywalczyli łącznie aż 36 miejsc medalowych (12 złotych, 11 srebrnych i 13 brązowych). Oto medaliści, turniej indywidualny: młodzieżowcy – 1.Łukasz Wachowiak, 2.Piotr Chłodnicki, 3.Jakub Krzywniak; juniorki – 1.Gabriela Sokołowska (wszyscy ZKS Drzonków), 3.Klaudia Koryzna (Bocian Słońsk-Kołczyn); juniorzy – 2.Mateusz Zalewski (ZKS); kadetki – 3.Weronika Skorupska (Bocian); kadeci – 2.Krzysztof Michno, 3.Konrad Lisek; młodziczki – 3.Maja Sokołowska; młodzicy – 1.Patryk Żyworonek (wszyscy ZKS); żaczki – 1.Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 2.Marlena Grobelna, 3.Lena Grobelna (obie Bocian); żacy – 2.Maciej Błaszczyk (ZKS), 3.Mateusz Mucha (Spartakus Otyń); debel kobiet – 3.W.Kulczycka, M.Sokołowska; debel mężczyzn – 1.Kamil Nalepa, Ł.Wachowiak, 2.J.Krzywniak, Szymon Marciniak, 3.M.Zalewski (wszyscy ZKS), Igor Misztal (Gorzovia); turniej drużynowy: młodzieżowcy – 1.ZKS I (Marciniak, Wachowiak), 2.ZKS II (Chłodnicki, J.Krzywniak); juniorki – 1.Bocian (K.Koryzna, Roksana Koryzna), 3.Pełcz Górki Noteckie (Nikola Kabs, Magda Brzezińska); juniorzy – 2.ZKS (M.Zalewski, Mateusz Żelengowski); kadetki – 2.Bocian I (Magdalena Szychowska, Joanna Kleinert), 3.Bocian II (W.Skorupska, Adrianna Skorupska); kadeci – 1.ZKS (Michno, Lisek), 3.Spartakus (Franciszek Papież, Alex Kusyk); młodziczki – 1.Gorzovia/ZKS (W.Kulczycka, M.Sokołowska); młodzicy – 1.Bocian/ZKS (Bartosz Dybka, P.Żyworonek); żaczki – 1.Bocian (L.Grobelna, M.Grobelna), 2.ZKS (M.Bartkowicz, W.Sroczyńska); żacy – ZKS (M.Błaszczyk, L.Żmuda), 2.Bocian (W.Czarnogrecki, Sz.Krzyżanowski), 3.Spartakus (M.Mucha, S.Otulak).

 

WYŁONIONO FINALISTÓW MŁODZIEŻOWYCH MP
 

Również w Drzonkowie odbyły się eliminacje wojewódzkie do młodzieżowych mistrzostw Polski (Sępólno Krajeńskie, 3-6.bm.) w tenisie stołowym. Przy małym zainteresowaniu (na starcie brak kobiet) do finału centralnego zakwalifikowali się: indywidualnie – Mateusz Stańczuk (Gorzovia) i Bartłomiej Łukieńczuk (Witniczanin Witnica), a drużynowo ZKS II Drzonków (Kacper Ligowski, Szymon Marciniak, Szymon Najder).

Z listy imiennej PZTS prawo gry mają: indywidualnie – Aleksandra Kozłowska i Julia Sobolska (obie Gorzovia), Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Szymona Najder, Szymon Marciniak i Kacper Ligowski (wszyscy ZKS) oraz drużyna męska ZKS I (Nalepa, Wachowiak).

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020