18.02.2020

 

WYNIKI LIGOWE

II liga
O miejsca 1-4.:

Marten Ciechów – AZS UZ Zielona Góra 7:3
ZKS III Nordis Drzonków – KTS Wolbromek 7:3

O miejsca 5-12.:
TOP Bolesławiec – Gorzovia II Gorzów 5:5
SKS LZS Raszówka – ZKS IV Korner Drzonków 6:4

III liga
O miejsca 1-6.:

ŻSTS Żagań – Gorzovia III 10:3
Spójnia Ośno Lubuskie – Kijowianka Kije 10:6
Pełcz Górki Noteckie – FSL-Aktywni Słubice 5:10

O miejsca 7-12.:
Witniczanin Witnica – Jofrakuda Świebodzin 8:10
ZKS BMP Logistic V Drzonków – Uczniak Szprotawa 2:10
KS Lubikowo – KSTS Podmokle 10:6

 

ŚWIETNY WYNIK ZALEWSKIEGO
 

Zawodnik ZKS Palmiarnia Zielona Góra – Mateusz Zalewski bardzo dobrze zaprezentował się w Czech Cadet Open (odpowiednik Pucharu Świata), który rozegrany został w trakcie ostatniego weekendu w czeskim Hodoninie.. Początek zielonogórzanina był nie najlepszy, bo najpierw odpadł w II rundzie w grze podwójnej, grając razem z Alanem Kulczyckim (obecnie Dojlidy Białystok), następnie z kolegami z reprezentacji dotarł do ćwierćfinału turnieju drużynowego, grając w „kratkę”, ale w turnieju indywidualnym złapał właściwy rytm gry i zatrzymał się dopiero w finale, gdzie minimalnie uległ numerowi 1 turnieju – Chang Yu-An z Tajwanu 2:3 (6:11, 11:7, 7:11, 11:6, 10:12), mając meczbola przy stanie 10:9. Za wysokie umiejętności nagrodzony został srebrnym medalem.

Jeszcze lepiej w tym turnieju, ale w kategorii juniorów spisał się inny gorzowianin Samuel Kulczycki (aktualnie reprezentuje Dekorglass Działdowo), który sięgnął po dwa złote medale – w grze pojedynczej i w turnieju drużynowym, nie przegrywając ani jednej gry. Po tym turnieju wysunął się na pierwsze miejsce w rankingu światowym juniorów.

 

SENIORZY WYŁONILI MISTRZÓW
 

Hala WOSiR-u w Drzonkowie była areną zmagań seniorów o tytuły mistrzowskie na 2020 r. i o awans do 88. indywidualnych mistrzostw Polski w tenisie stołowym (Białystok, 28.bm do 1.03.br.).

Wyniki i medaliści: gra pojedyncza kobiet – 1.Emilia Kijok (ZKS Drzonków), 2. Julia Sobolska (Gorzovia), 3.Gabriela Sokołowska, 4.Maja Sokołowska (obie ZKS); gra pojedyncza mężczyzn – 1.Jakub Masłowski (Warta Kostrzyn), 2.Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra), 3.Łukasz Wachowiak, 4.Piotr Chłodnicki (obaj ZKS); gra podwójna kobiet – 1.Kijok, G.Sokołowska, 2.Aleksandra Kozłowska (Gorzovia), Sobolska, 3.Wanessa Kulczycka (Gorzovia), M.Sokołowska; gra podwójna mężczyzn – 1. Masłowski, Wachowiak, 2.Jakub Jankowski, Andrzej Kopecki jr, 3.Igor Misztal, Szymon Najder, 4.Chłodnicki, Jakub Krzywniak (wszyscy ZKS); gra mieszana – 1.Sobolska, Jankowski, 2.G.Sokołowska, Krzywniak, 3.Kozłowska, Michał Kuźbiński (Gorzovia), 4.Kulczycka, Adam Maniewski (Pełcz Górki Noteckie).

Awans do mistrzostw Polski wywalczyli: Sobolska i Masłowski, a z listy imiennej PZTS prawo gry mają: Kijok, Sławomir Dosz (Warta) oraz Jakub Perek i Kamil Nalepa (obaj ZKS).

 

WYNIKI

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020