04.02.2020

 

WYNIKI LIGOWE

I Liga:
Kamixem ATS Małe Trójmiasto – ZKS Palmiarnia I Zielona Góra 2:8
GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów – Morliny I Ostróda 2:8

III liga
o miejsca 1-6.:

ŻSTS Żagań – FSL-Aktywni Słubice 1:10
Spójnia Ośno Lubuskie – Pełcz Górki Noteckie 10:7
Kijowianka Kije – Gorzovia III 10:6

o miejsca 7-12.:
Jofrakuda Świebodzin – KS Lubikowo 10:4
Uczniak Szprotawa – KSTS Podmokle 7:10
Witniczanin Witnica – ZKS BMP Logistic V Drzonków 10:4

IV liga
gr. północna
o miejsca 1-5.:

Bocian Słońsk-Kołczyn – Warta II Kostrzyn 6:10
Spójnia II Ośno Lubuskie – Gorzovia V 4:10
Pauzowała Gorzovia IV.

o miejsca 6-9.:
Pełcz II Górki Noteckie – Warta III 10:8
Witniczanin II Witnica – GZSN Start Gorzów 9:9

gr. południowa
o miejsca 1-5.:

Prus Żary – TEJA Łęknica 10:7
SO Ganesa Radoszyn – Dziesiątka Nowa Sól 0:10
Pauzował ŻSTS II Żagań.

o miejsca 6-9.:
Tęcza Krosno Odrzańskie – ŻSTS III 10:8
Pogoń Wschowa – Fiber Nowogród Bobrzański 10:2

V liga
gr. północna
o miejsca 1-4.:

Witniczanin III Witnica – KS II Lubikowo 10:7
Gorzovia VIII – Bocian II Słońsk-Kołczyn 9:9

o miejsca 5-8.:
Stal Sulęcin – Gorzovia VII 5:10
Gorzovia VI – FSL-Aktywni II Słubice 3:10

V liga
gr. południowa
o miejsca 1-5.:

Prus II Żary – Dziesiątka II Nowa Sól 6:10
Spartakus Otyń – UKTS-Olimpia Lubsko 10:3
Pauzował Fiber II Nowogród Bobrzański.

o miejsca 6-10.:
ZKS VI Drzonków – Fiber III 10:2
Błękitni Olbrachtów – LZS Zorza Mozów 10:6
Pauzował Fiber IV.

 

WANESSA WŚRÓD LAUREATÓW
 

W ubiegły weekend w Zajeździe Hubertus w Słońsku odbyła się dziesiąta, jubileuszowa Gala Sportu Lubuskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, na której ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszych sportowców, trenerów i działaczy tego pionu sportowego w 2019 roku.

Miło nam donieść, że wśród wyróżnionych zawodników, wysokie drugie miejsce zajęła pingpongistka Gorzowskiego Klubu Sportowego "Gorzovia" - 9-letnia Wanessa Kulczycka.

 



 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020