08.10.2019

 

WYNIKI LIGOWE

I LIGA – grupa północna:
Morliny I - Gorzovia MojeBermudy.pl 4:6
Morliny II - Gorzovia MojeBermudy.pl 2:8

II LIGA:
Gorzovia II Gorzów – Odra Głoska 2:8
Victoria Jelcz Laskowice – ZKS III Nordis Drzonków 0:10
AZS UE Wrocław – AZS UZ Zielona Góra 2:8
ZKS IV Korner – TOP Bolesławiec 5:5

III LIGA:
Uczniak Szprotawa – Jofrakuda Świebodzin 9:9
ZKS V BMP Logostic Drzonków – KSTS Podmokle 10:4
Witniczanin Witnica – ŻSTS Żagań 8:10
Spójnia Ośno Lubuskie – KS Lubikowo 10:0
Gorzovia III Gorzów – Pełcz Górki Noteckie 10:8
Kijowianka Kije – FSL-Aktywni Słubice 3:10

IV liga, grupa południowa:
Pogoń Wschowa – TEJA Łęknica 6:10
Dziesiątka Nowa Sól – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:7
Fiber Nowogród Bobrzański – ŻSTS II Żagań 4:10
ŻSTS III – SO Ganesa Radoszyn 8:10
Pauzował Prus Żary.

IV liga, grupa północna:
GZSN Start Gorzów – Warta II Kostrzyn 5:10
Warta III – Gorzovia IV 3:10
Gorzovia V – Witniczanin II 10:5
Spójnia II Ośno Lubuskie – Pełcz II Górki Noteckie 10:6
Pauzował Bocian Słońsk-Krzeszyce.

V liga, gr. południowa:
Prus II Żary – ZKS VI Drzonków 10:5
LZS Zorza Mozów – Błękitni Olbrachtów 10:2
Dziesiątka II Nowa Sól – Fiber III 10:1
Fiber II – UKTS-Olimpia Lubsko 10:5
Spartakus Otyń – Fiber IV 10:8

V liga, gr. północna:
Gorzovia VII – Stal Sulęcin 2:10
Bocian II Słońsk-Krzeszyce – Gorzovia VI 10:1
Gorzovia VIII – Witniczanin III 10:2
FSL-Aktywni II Słubice – KS II Lubikowo 0:10


 

UKTS-OLIMPIA I BOCIAN WYGRALI I RZUT KLASY "A"

W Sulechowie z udziałem sześciu drużyn rozegrano 1. rzut zielonogórskiej klasy A mężczyzn. Indywidualnie triumfował Adam Kamiński (UKTS-Olimpia Lubsko) przed Piotrem Śliwą, Piotrem Konstantym (obaj Jofrakuda Świebodzin) i Moniką Lesiak (UKTS-Olimpia). Drużynowo wygrała UKTS-Olimpia II – 68 pkt. przed Jofrakudą II – 58 pkt. i Jofrakudą III – 39 pkt.

W Gorzowie w 1. rzucie gorzowskiej klasy A mężczyzn z udziałem dziesięciu zespołów, indywidualnie zwyciężył Oskar Czarnogrecki przed Magdaleną Szychowską, Weroniką Skorupską (wszyscy Bocian III Słońsk-Krzeszyce) i Hubertem Danielewskim (Witniczanin Witnica). Drużynowo wygrał Bocian III – 113 pkt. przed Witniczaninem IV – 108 pkt. i Gorzovią IX – 104 pkt.


 

SZEŚCIOKROTNIE NA PODIUM

W Gdańsku rozegrany został 1. Grand Prix Polski dla osób niepełnosprawnych, gdzie tradycyjnie dobrze spisali się Lubuszanie, którzy sześciokrotnie stawali na podium turnieju i tak: kobiety – klasa 10 – 3. Dorota Mituta; mężczyźni – kl. 1-2 – 1. Tomasz Jakimczuk, kl. 6 – 2. Tomasz Mika, kl. 8 – 2. Marcin Skrzynecki, kl. 10 – 2. Igor Misztal (wszyscy ZSR Start Zielona Góra) i kl. 11 – 3. Piotr Dobrzyński (GZSN Start Gorzów).


 

LUBUSKI AKCENT W HOLANDII

W holenderskim Noordwijk rozegrany został prestiżowy turniej juniorów i kadetów w tenisie stołowym pn. „Europe TOP 10”, gdzie w kategorii juniorów uczestniczył wychowanek Gorzovii Gorzów, obecnie reprezentujący Dekorglass Działdowo – 17-letni Samuel Kulczycki. Dziesięciu czołowych juniorów Europy rywalizowało z sobą przez trzy dni, grając każdy z każdym. W wyniku tych zmagań dwóch zawodników: Kay Stumper (Niemcy) i gorzowianin zanotowali na swoim kocie po siedem zwycięstw i po dwie porażki. Ostatecznie wygrał Niemiec, a Samuel Kulczycki zajął drugą lokatę (o kolejności miejsc decydował bezpośredni pojedynek, który wygrał rywal zza Odry 4:1) i nagrodzony został srebrnym medalem.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020