24.09.2019

 

WYNIKI LIGOWE

III LIGA:
ZKS BMP Logistic Drzonków – Jofrakuda Świebodzin 10:1
Witniczanin Witnica – ULKS Uczniak Szprotawa 10:5
Spójnia Ośno Lubuskie – KSTS Podmokle 10:0
Kijowianka Kije – KS Lubikowo 10:4
FSL Aktywni Słubice – Pełcz Górki Noteckie 10:3
Mecz Gorzovia II – ŻSTS Żagań przełożono.

IV liga (gr. południowa):
ŻSTS II Żagań – ŻSTS III 10:0
Tęcza Krosno Odrzańskie – Fiber Nowogród Bobrzański 10:0
TEJA Łęknica – Dziesiątka Nowa Sól 10:4
Prus Żary – Pogoń Wschowa 6:10
Pauzowała SO Ganesa Radoszyn.

IV liga (gr. północna):
Witniczanin II Witnica – Spójnia II Ośno Lubuskie 2:10
Gorzovia IV – Gorzovia V 10:4
Warta II Kostrzyn – Warta III 10:0
Bocian Słońsk-Krzeszyce – GZSN Start Gorzów 10:2
Pauzował Pełcz II Górki Noteckie.

V liga (gr. południowa):
UKTS-Olimpia Lubsko – Spartakus Otyń 9:9
Fiber III – Fiber II 4:10
Błękitni Olbrachtów – Dziesiątka II Nowa Sól 1:10
Prus II Żary – LZS Zorza Mozów 10:1
Pauzował Fiber IV.

V liga (gr. północna):
KS II Lubikowo – Stal Sulęcin 10:5
Witniczanin III – FSL Aktywni II Słubice 10:4
Gorzovia VI – Gorzovia VIII 0:10
Gorzovia VII – Bocian II Słońsk-Krzeszyce 3:10


 

W DRZONKOWIE RYWALIZOWALI JUNIORZY I MŁODZICY
 

Przy licznie obsadzonym turnieju przez młodych pingpongistów, w Drzonkowie rozegrano I wojewódzki turniej kwalifikacyjny juniorów i młodzików. Wyniki: juniorki – 1. Julia Libelt (Gorzovia), 2. Klaudia Koryzna, 3. Weronika Skorupska (obie Bocian Słońsk-Krzeszyce), 4. Wanessa Kulczycka (Gorzovia); juniorzy – 1. Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra), 2. Filip Krzywniak (ZKS Drzonków), 3. Michał Kuźmiński, 4. Filip Lewaszkiewicz (obaj Gorzovia); młodziczki – 1. Maja Sokołowska (ZKS), 2. W.Kulczycka, 3. Oliwia Parkoła (obie Gorzovia), 4. Adrianna Skorupska; młodzicy – 1. Mateusz Kowalski (oboje Bocian), 2. Alex Kusyk (Spartakus Oty), 3. Adam Maniewski (Pełcz Górki Noteckie), 4. Oskar Czarnogrecki (Bocian).

Poza zwycięzcami I WTK w I GPP juniorów (Gorzów Wlkp., 11-13.10.br.) prawo gry z listy imiennej mają: Gabriela Sokołowska, Jakub Jankowski, Jakub Krzywniak, Andrzej Kopecki i Piotr Chłodnicki (wszyscy ZKS), a w I GPP młodzików (Wałbrzych, 4-6.10.br.) Bartosz Dybka (Bocian).

 


 

ZALEWSKI ZE SREBREM

W chorwackim Varażdinie rozegrano Croatia Golden Cadet Open (odpowiednik Pucharu Świata kadetów), w którym bardzo dobrze spisał się reprezentant ZKS Palmiarnia Zielona Góra – Mateusz Zalewski.

Najpierw w turnieju drużynowym grając razem z Miłoszem Redzimskim (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) dotarli do ćwierćfinału, gdzie ulegli reprezentacji Tajwanu 2:3. Następnie w turnieju singlowym po wygraniu grupy eliminacyjnej i po dwóch wygranych w turnieju głównym grając o pulę medalową uległ Chińczykowi Chen Yuanyu 0:3 (-6,-9,-9).

Mateusz wraz ze swoim partnerem najlepiej spisał się w grze podwójnej, gdzie Polacy dotarli aż do finału, przegrywając z parą chińską Liu Shidong, Zheng Minghao 0:3 (-7,-9,-8).


 

ŚREDNIO W 1. GRAND PRIX SENIORÓW

Na obiektach w Wałbrzychu odbył się 1. Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym, w którym uczestniczyła też kilkunastoosobowa ekipa lubuska. Na tle krajowej czołówki zaprezentowała się przeciętnie, a najlepsi z nich Sławomir Dosz (Warta Kostrzyn) i Kamil Nalepa (ZKS Palmiarnia Zielona Góra) sklasyfikowani zostali w przedziale miejsc 9-12.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2019/2020