18.06.2019

 

Z MEDALAMI W BELGII

W belgijskim Hasselt ponad 400 zawodników z 13 krajów europejskich rywalizowało na 120 stołach w ramach międzynarodowych mistrzostw tego kraju w kategoriach młodzieżowych. Pingpongiści lubuscy wywalczyli cztery medale. Srebrny medal w turnieju indywidualnym kadetek zdobyła Klaudia Koryzna (Bocian Słońsk), zaś krążki brązowe były dziełem: Franciszka Papieża (Spartakus Otyń) w grze pojedynczej młodzików i Szymona Marciniaka (ZKS Drzonków) w singlu juniorów-elite oraz drużyny kadetów w składzie Igor Franc (ZKS), Konrad Zawadzki (Gorzovia) i Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra).

Na zakończenie zmagań młodzieży rozegrano też turniej dla trenerów i opiekunów, w którym trzecie miejsce zajął a Radosław Żelengowski.


 

SKUBISZEWSKI MISTRZEM KRAJU WETERANÓW

W Jastrzębiu Zdroju zaledwie czterech Lubuszan zameldowało się na starcie indywidualnych mistrzostw Polski weteranów w tenisie stołowym. W kategorii panów 40-49 lat świetnie spisał się Witold Skubiszewski (Warta Kostrzyn), który sięgnął po dwa medale: złoty w grze pojedynczej i po „brąz” w deblu, grając wspólnie z Marcinem Lachem (Grudziądz).


 

ZKS NAJLEPSZYM KLUBEM SEZONU 2018/2019

Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Gorzowie ogłosił wyniki współzawodnictwa klubowego i indywidualnego za sezon rozgrywkowy 2018/2019. zdecydowanie najlepszym klubem okazał się Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków – 40.190 pkt., który wyprzedził kolejno Gorzovię Gorzów – 24.477 pkt., Wartę Kostrzyn – 11.239,5 pkt., Bociana Słońsk – 10.166,5 pkt., Pełcza Górki Noteckie – 8.455,5 pkt., UKTS-Olimpię Lubsko – 4.816 pkt., Fibera Nowogród Bobrzański – 4.218,5 pkt., Spartakusa Otyń – 2.661 pkt., AZS UZ Zielona Góra – 2.452 pkt. i Witniczanina Witnica – 2.154,5 pkt. Łącznie sklasyfikowano 34 kluby sportowe.

Indywidualnie: seniorki – 1. Emilia Kijok (ZKS), 2.Aleksandra Kozłowska, 3. Julia Sobolska (obie Gorzovia); seniorzy – 1.Jakub Perek, 2. Sławomir Dosz, 3. Daniel Bąk (wszyscy Warta); juniorki – 1.Gabriela Sokołowska (ZKS), 2. Amelia Wiącek (Warta), 3. J.Sobolska; juniorzy – 1. Jakub Jankowski, 2.Piotr Chłodnicki, 3.Patryk Dziuba (wszyscy ZKS); kadetki – 1.Klaudia Koryzna, 2. Roksana Koryzna (obie Bocian), 3. Agata Kabs (Pełcz); kadeci – 1.Mateusz Zalewski, 2.Filip Krzywniak (obaj ZKS), 3. Mateusz Żelengowski (AZS UZ); młodziczki – 1.Aleksandra Poźniak, 2. Maja Sokołowska (obie ZKS), 3.Wanessa Kulczycka (Gorzovia); młodzicy – 1.Damian Danowski (ZKS), 2.Franciszek Papież (Spartakus), 3.Mateusz Kowalski (Bocian); żaczki – 1. Oliwia Parkoła (Gorzovia), 2. M.Sokołowska, 3.W.Kulczycka; żacy – 1. Bartosz Dybka (Bocian), 2. Jakub Śledziński, 3. Oliwier Babiak (obaj Fiber); skrzatki – 1.W.Kulczycka, 2.Lena Grobelna, 3.Marlena Grobelna (obie Bocian); skrzaty – 1.Filip Babiak (Fiber), 2.Wiktor Czarnogrecki (Bocian), 3. Maciej Błaszczyk (ZKS).


 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA INDYWIDUALNEGO I KLUBOWEGO LUBUSKIEGO OZTS ZA SEZON 2018/2019

WYNIKI


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019