21.05.2019

 

ZKS NORDIS III BEZ AWANSU

W meczu rewanżowym o wejście do I ligi tenisa stołowego w poniedziałkowe popołudnie ZKS Nordis III Drzonków tylko zremisował we własnej hali 5:5 z gliwickim KTS (Chłodnicki 2,5, Najder 1,5 i Zalewski 1). Ponieważ gliwiczanie na swoich stołach wygrali pierwszy mecz 6:4, to oni mogli się cieszyć z awansu.


 

RADOSNY PINGPONG W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM

Z udziałem niemal 70 zawodników w Nowogrodzie Bobrzańskim rozegrano 21.indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego żaków i skrzatów w tenisie stołowym, które wzorowo zorganizowali działacze miejscowego stowarzyszenia Fiber.

Medaliści: gra pojedyncza żaczek – 1. Maja Sokołowska (ZKS Drzonków), 2. Wanessa Kulczycka, 3. Oliwia Parkoła (obie Gorzovia), 4. Lena Grobelna; gra poj. żaków – 1. Bartosz Dybka (oboje Bocian Słońsk), 2.Oliwier Babiak, 3.Mateusz Sikorski (obaj Fiber), 4.Jan Golata (Pełcz Górki Noteckie); gra podwójna żaczek – 1. Kulczycka, O.Parkoła, 2.Sokołowska, Oliwia Kucharczyk, 3.L.Grobelna, Marlena Grobelna, 4.Amelia Jaworska, Julia Stangreciak (wszystkie Bocian); gra podwójna żaków – 1.O.Babiak, Jakub Śledziński (Fiber), 2.Dybka, Wiktor Czarnogrecki (Bocian), 3.Golata, Marek Moskwiak, 4.Miłosz Herman, Bartosz Parkoła (wszyscy Gorzovia); gra poj. skrzatek – 1.Kulczycka, 2.L.Grobelna, 3.M.Grobelna, 4.Laura Marcinkiewicz (Fiber); skrzaty – 1.Filip Babiak (Fiber), 2. Czarnogrecki, 3.Maciej Błaszczyk, 4.Wiktor Ciechanowicz (obaj ZKS).

W eliminacjach prawo gry w indywidualnych mistrzostwach Polski żaków (Kraków, 8-9.06.br.) wywalczyli: dziewczęta – Julia Zawadzka (Gorzovia) i M.Grobelna, chłopcy – O.Babiak i Sikorski, a limit imienny PZTS posiadają: Sokołowska, Kulczycka i O.Parkoła oraz Dybka.

 

WYNIKI


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019