01.05.2019

 

WYNIKI LIGOWE

III liga:
Jofrakuda I Świebodzin – Jofrakuda II 10:2
Kijowianka Kije – Uczniak Szprotawa 10:1
FSL-Aktywni Słubice – Pełcz Górki Noteckie 9:9
Jedność Podmokle – Witniczanin Witnica 5:10
ŻSTS Żagań – ZKS V Croford Drzonków 10:2
Mecz Spójnia Ośno Lubuskie – Gorzovia II przełożono.

IV liga, gr. południowa:
Jofrakuda III – Dziesiątka Nowa Sól 10:4
Tęcza Krosno Odrzańskie – Prus Żary 6:10
SO Ganesa Radoszyn – Pogoń Wschowa 10:2
Fiber Nowogród Bobrzański – TEJA Łęknica 3:10
ZKS VI BMP Logistic Drzonków – ŻSTS II Żagań 10:4

IV liga, gr. północna:
Gorzovia IV – Witniczanin II Witnica 10:2
Gorzovia III – Warta IV Kostrzyn 10:6
Pełcz II Górki Noteckie – Warta III 6:10
Stal Sulęcin – Gorzovia V 0:10
KS Lubikowo – Bocian Słońsk 6:10

V liga, gr. południowa:
Mirotka Mirocin Dolny – UKTS Olimpia Lubsko 0:10
Fiber III – Błękitni Olbrachtów 6:10
LZS Zorza Mozów – Spartakus Otyń 10:1
ŻSTS III – Prus II Żary 9:9
Pauzował Fiber II.

V liga, gr. północna:
Gorzovia VI – Witniczanin III Witnica 7:10
GZSN Start Gorzów – Gorzovia VII 6:10
KS II Lubikowo – Stal II Sulęcin 9:9
Bocian II Słońsk – Spójnia II Ośno Lubuskie 7:10


 

DWA MEDALE ZIELONOGÓRZAN W MP JUNIORÓW

Na rozegranych w Mławie wystąpiła liczna grupa pingpongistów lubuskich, którzy wywalczyli tam dwa medale. Najpierw drużyna ZKS Drzonków w składzie: Piotr Chłodnicki, Patryk Dziuba, Jakub Jankowski i Jakub Krzywniak sięgnęła po srebrny krążek, ulegając w finale Olimpii-Unii Grudziądz 1:3, a następnie brązowy medal przypadł w udziale parze deblowej Jankowski, Andrzej Kopecki. (ZKS). Na uwagę zasługują też wyniki ćwierćfinalistów MP: singlisty Jankowskiego, pary deblowej Krzywniak, Szymon Marciniak (ZKS) oraz pary mieszanej Julia Sobolska (Gorzovia) grającej wspólnie z Adamem Dudziczem (MRKS Gdańsk).

Dominatorem tych mistrzostw okazał się gorzowianin, grający w barwach Olimpii-Unii Grudziądz – Samuel Kulczycki, który wywalczył cztery medale: trzy złote w grze pojedynczej (po raz trzeci z rzędu), w grze deblowej grając w parze z kolegą klubowym Maciejem Kubikiem i w drużynie oraz krążek brązowy w grze mieszanej z Anną Węgrzyn (AZS UE Wrocław).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019