09.04.2019

 

WYNIKI LIGOWE

I liga
Gr. południowa:

ZKS Zielona Góra – IKS Start 6:4

III liga:
ZKS V Croford - Witniczaninem Witnica 9:9
Jofrakuda II Świebodzin – Spójnia Ośno Lubuskie 0:10
ŻSTS Żagań – Gorzovia II 10:1
FSL-Aktywni Słubice – Jedność Podmokle 8:10
Pełcz Górki Noteckie – Kijowianka Kije 7:10
Uczniak Szprotawa – Jofrakuda I 8:10
W meczu zaległym Pełcz – Uczniak 10:4

IV liga
Grupa południowa:

Jofrakuda III – ŻSTS II Żagań 6:10
ZKS VII BMP Logistic Drzonków – TEJA Łęknica 10:2
Fiber Nowogród Bobrzański – Pogoń Wschowa 10:5
SO Ganesa Radoszyn – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:5
Prus Żary – Dziesiątka Nowa Sól 10:3

Grupa północna:
Witniczanin II Witnica – Bocian Słońsk 4:10
Gorzovia V – KS Lubikowo 3:10
Warta III Kostrzyn – Stal Sulęcin 10:0
Gorzovia III – Pełcz II Górki Noteckie 10:2
Wartra IV – Gorzovia IV 10:7

V liga
Grupa południowa:

Spartakus Otyń – ŻSTS III Żagań 4:10
Błękitni Olbrachtów – Zorza Mozów 10:8
UKTS-OLIMPIA Lubsko – Fiber III 10:3
Fiber II – Mirotka Mirocin Dolny 10:8
Pauzował Prus II Żary.

Grupa północna:
Bocian II Słońsk – Gorzovia VI 10:2
Spójnia II Ośno Lubuskie – KS II Lubikowo 10:1
Stal II Sulęcin – Gorzovia VII 10:2
Mecz GZSN Start Gorzów – Witniczanin III przełożono.


 

ROZGRYWKI ZAKOŃCZYŁA ZIELONOGÓRSKA KLASA „A”

Nowogród Bobrzański był organizatorem ostatniego szóstego rzutu zielonogórskiej klasy „A” mężczyzn w tenisie stołowym. Indywidualnie wygrał Adam Kamiński (UKTS-Olimpia Lubsko) przed Oliwierem Babiakiem, Dariuszem Pawlakiem (obaj Fiber Nowogród Bobrz.) i Maksymilianem Budą (ZKS Drzonków). Drużynowo triumfował Fiber V – 60 pkt. przed UKTS-Olimpia II i ZKS VII po 47 pkt. W tabeli końcowej najlepszy był Fiber V – 460 pkt. (awans do V ligi) przed ZKS VII – 422 pkt. i UKTS-Olimpia II – 417.


 

WYŁONIONO MISTRZÓW WOJEWÓDZTWA KADETÓW

Niewielkim zainteresowaniem cieszyły się tegoroczne 21. indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego kadetów w tenisie stołowym, które rozegrano w Gorzowie. Medaliści: gra pojedyncza dziewcząt – 1. Klaudia Koryzna, 2. Roksana Koryzna (obie Bocian Słońsk), 3. Agata Kabs, 4.Paulina Kabs (obie Pełcz Górki Noteckie); gra poj. chłopców – 1.Damian Gruszka (ZKS Drzonków), 2. Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra), 3.Igor Franc (ZKS), 4.Konrad Zawadzki (Gorzovia); gra podwójna dziewcząt – 1.Koryzna, Koryzna, 2. Kabs, Kabs; gra podwójna chłopców – 1. Gruszka, Żelengowski, 2.Franc, Zawadzki, 3-4. Filip Dikmajer, Michał Koziorowicz (obaj Gorzovia) i Dominik Krzyżanowski (Bocian), Konrad Pudełko (Gorzovia); gra mieszana – 1.K.Koryzna, Żelengowski, 2.R.Loryzna, Gruszka, 3-4.A.Kabs, Zawadzki i P.Kabs, Franc.

We wcześniejszych eliminacjach do OOM (Bilcza, awans do finału wywalczyły siostry Koryzny oraz Franc i Gruszka, a limit imienny PZTS mają: Mateusz Zalewski i Filip Krzywniak (obaj ZKS) oraz Żelengowski.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019