02.04.2019

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA II LIGI MĘŻCZYZN

KLASYFIKACJA


 

TRZY MEDALE LUBUSZAN W MMP

Na Podkarpaciu w Krośnie nad Wisłoką rozegrano młodzieżowe mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, w którym lubuscy pingpongiści zdobyli trzy medalowe krążki.

Po medale z najcenniejszego kruszcu – złote sięgnęła para deblowa ZKS Zielona Góra-Drzonków Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak, która w finale po zaciętej grze wygrała z Arturem Grelą (Gwiazda Bydgoszcz) i Kamilem Dziadkiem (Ostródzianka Ostróda) 3:1 (9,10,-9,6). Dwa medale brązowe wywalczył zawodnik kostrzyńskiej Warty – Sławomir Dosz w grze pojedynczej i w grze mieszanej grając razem z Katarzyną Galus (KSTS Krosno). Godne uwagi są też dwa ćwierćfinały singlowe zielonogórzan Nalepy i Wachowiaka.


 

JAK GÓRKI NOTECKIE TO TENIS STOŁOWY

W drugim wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym weteranów w tenisie stołowym zawodnicy rywalizowali w Górkach Noteckich. Wyniki: kategoria mężczyzn 40-49 lat: 1.Tomasz Lemanowicz (Jofrakuda Świebodzin), 2.Robert Tomczak (FSL Aktywni Słubice), 3.Roman Polewczak (KS Lubikowo), 4.Roman Błaszczak (Gorzovia); kateg. 50-59 lat – 1.Janusz Kacprzyk (Kijowianka Kije), 2.Roman Pietrusewicz (Spójnia Ośno Lubuskie), 3.Piotr Czarniawski (Gorzovia), 4.Władysław Masiukiewicz (KS); kateg. 60-69 lat – 1.Roman Wączek (Gorzów), 2.Marian Olechnowicz (Strzelce Krajeńskie), 3.Bogdan Maćkowiak (Spójnia), 4.Jerzy Tomczak (Drezdenko); kateg. 70 lat i starsi – 1.Romuald Stasiełowicz (Drezdenko), 2.Ryszard Kulczycki (Gorzovia), 3.Henryk Michalak (AZS UZ Zielona Góra), 4.Stanisław Kukurowski (Jofrakuda).


 

KULCZYCKA I PAPIEŻ MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA
 

Również w Górkach Noteckich grało blisko 60 zawodników w ramach 21. indywidualnych mistrzostw województwa lubuskiego młodzików w tenisie stołowym. Medaliści: gra pojedyncza dziewcząt – 1. Wanessa Kulczycka, 2.Oliwia Parkoła (obie Gorzovia), 3.Aleksandra Poźniak (ZKS Drzonków), 4. Magdalena Szychowska (Bocian Słońsk); gra poj. chłopców – 1. Franciszek Papuież (Spartakus Otyń), 2. Bartosz Dybka, 3.Oskar Czarnogrecki, 4.Mateusz Kowalski (wszyscy Bocian); gra podwójna dziewcząt – 1.Poźniak, Maja Sokołowska (ZKS), 2.Kulczycka, Parkoła, 3-4.Paulina Wasielewska, Julia Zawadzka (obie Gorzovia) i Natalia Czompa, Magdalena Ważna; gra podwójna chłopców – 1. Alex Kusyk, Papież (obaj Spartakus), 2. Jakub Mierzwiak, Mateusz Sikorski (obaj Fiber Nowogród Bobrzański), 3-4. Adam Maniewski, Michał Mańdzij (obaj Pełcz Goteckie) i Dybka, Kowalski.

Do IMP młodzików (Brzeg Dolny, 13-14.04.br.) zakwalifikowało się po dwoje pierwszych zawodników z wyżej wymienionych mistrzostw.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019