19.03.2019

 

WYNIKI LIGOWE

II liga
o miejsca 5-12:

WartaII Kostrzyn - LZS TS Zaręba 8:2

III liga:
Jofrakuda II Świebodzin – ŻSTS Żagań 1:10
Witniczanin Witnica – Spójnia Ośno Lubuskie 9:9
Gorzovia II – FSL Aktywni Słubice 9:9
Kijowianka Kije – ZKS V Croford Drzonków 10:1
Jofrakuda I – Jedność Podmokle 9:9
Mecz Pełcz Górki Noteckie – Uczniak Szprotawa przełożono na 30.bm.

IV liga
Grupa południowa:

Jofrakuda III – TEJA Łęknica 8:10
Pogoń Wschowa – ŻSTS II Żagań 5:10
ZKS VI BMP Logistic Drzonków – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:3
Dziesiątka Nowa Sól – Fiber Nowogród Bobrzański 10:4
Prus Żary – SO Ganesa Radoszyn 10:2

Grupa północna:
Gorzovia V – Witniczanin II 10:2
Bocian Słońsk – Warta III Kostrzyn 10:6
KS Lubikowo – Gorzovia III 10:3
Stal Sulęcin – Gorzovia IV 0:10
Pełcz II Górki Noteckie – Warta IV 9:9
W meczu zaległym KS – Gorzovia IV 10:7

V liga
Grupa południowa:

Prus II Żary – Błękitni Olbrachtów 10:4
ŻSTS III Żagań – UKTS Olimpia Lubsko 10:3
Fiber II Nowogród Bobrzański – LZS Zorza Mozów 10:2
Mirotka Mirocin Dolny – Fiber III 10:6
Pauzował Spartakus Otyń.

Grupa północna:
KS II Lubikowo – Gorzovia VI 9:9
Gorzovia VII – Bocian II Słońsk 1:10
Spójnia II Ośno Lubuskie – Witniczanin III 9:9
Stal II Sulęcin – GZSN Start Gorzów 10:7


 

ŁAWĄ DO ĆWIERĆFINAŁU W 3.GPP KADETÓW

Trzech zawodników lubuskich zakwalifikowało się do ćwierćfinału 3. Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym, który rozegrano w Białymstoku. Mateusz Zalewski (ZKS Drzonków), Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra) i Filip Krzywniak (ZKS) ostatecznie sklasyfikowani zostali odpowiednio na 6., 7. i 8.miejscu, a najlepszy z nich Zalewski uległ o pulę półfinałową gorzowianinowi , reprezentującemu aktualnie Unię-Olimpię Grudziądz – Alanowi Kulczyckiemu 1:4 (9,-7,-9,-8,-6), który stanął na najniższym stopniu podium.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019