05.03.2019

 

WYNIKI LIGOWE
 

II liga
O miejsca 1-4.:

AZS UZ Zielona Góra – ZKS III Nordis Drzonków 4:6
SKS LZS Raszówka – ZKS IV Korner 3:7

O miejsca 5-12.:
Orion Branda Bukowice – Warta II Kostrzyn 4:6

III liga:
Pełcz Górki Noteckie – Jofrakuda II Świebodzin 10:1
Uczniak Szprotawa – Jedność Podmokle 10:7
ZKS C Croford – Jofrakuda I 10:7
Spójnia – FSL Aktywni Słubice 10:7
Witniczanin Witnica – ŻSTS Żagań 9:9


Mecz Kijowianka Kije – Gorzovia II przełożono na 10.bm.

IV liga
Grupa południowa:

SO Ganesa Radoszyn – Jofrakuda III 7:10
Fiber Nowogród Bobrzański – Prus Żary 1:10
Dziesiątka Nowa Sól – ZKS VI BMP Logistic 3:10
ŻSTS II Żagań – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:4
Pogoń Wschowa – TEJA Łęknica 10:6

Grupa północna:
Pełcz II Górki Noteckie – Witniczanin II Witnica 10:2
Warta IV Kostrzyn – Stal Sulęcin 10:0vo
Warta III – Gorzovia V 6:10


Mecze KS Lubikowo – Gorzovia IV i Bocian Słońsk – Gorzovia III rozegrane zostaną w terminach późniejszych.

V liga
Grupa południowa:

Mirotka Mirocin Dolny – LZS Zorza Mozów 10:7
Fiber II Nowogród Bobrzański – ŻSTS III Żagań 4:10
UKTS Olimpia Lubsko – Prus II Żary 2:10
Spartakus Otyń – Błękitni Olbrachtów 10:8


Pauzował Fiber III.


 

W 87. IMP SENIORÓW BEZ SUKCESÓW

W pierwszej lub drugiej rundzie kończyli Lubuszanie swoje zmagania w 87. indywidualnych mistrzostwach Polski seniorów w tenisie stołowym, które tym razem rozegrano w Gliwicach z okazji 90-lecia Jubileuszu Śląskiego OZTS.

Pomimo wszystko jednak był „złoty” akcent lubuski. Otóż, gorzowianin, 16-letni Samuel Kulczycki (Olimpia-Unia Grudziądz) wywalczył na tych mistrzostwach złoty medal w grze mieszanej, grając wspólnie z Katarzyną Węgrzyn (AZS UE Wrocław), pokonując w finale duet Anna Węgrzyn (AZS UE) i Robert Floras (Polonia Bytom) 3:0 (11:8,11:6,11:8). Sklasyfikowany aktualnie na 6. pozycji w rankingu światowym juniorów wychowanek Gorzovii zameldował się też w ćwierćfinale gry singlowej.


 

W GORZOWIE ROZEGRANO ELIMINACJE DO MMP

Niezbyt dużym zainteresowaniem rozegrano w Gorzowie eliminacje wojewódzkie do młodzieżowych mistrzostw Polski. Wśród pań nie odnotowano zawodniczek, zaś wśród panów awans do MMP (Krosno nad Wisłokiem, 28-31.bm.) wywalczyli Bartosz Łukieńczuk (Pełcz Górki Noteckie) i Hubert Lubin (ZKS Drzonków), zaś prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Paulina Balukiewicz i Aleksandra Kozłowska (obie Gorzovia) oraz Sławomir Dosz (Warta Kostrzyn), Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak (obaj ZKS).


 

W GORZOWIE GRALI TEŻ KADECI

W tym samym obiekcie co młodzieżowcy rywalizowali też kadeci w 3. wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym. Wyniki: dziewczęta – 1.Klaudia Koryzna, 2.Roksana Koryzna (obie Bocian Słońsk), 3. Aleksandra Poźniak (ZKS), 4.Weronika Skorupska (Bocian); chłopcy – 1. Igor Franc, 2.Damian Gruszka (Obaj ZKS), 3. Konrad Zawadzki (Gorzovia), 4.Bartosz Dybka (Bocian). Do finału 3.Grand Prix Polski (Białystok, 15-17.bm.) awans uzyskali zwycięzcy WTK, a z listy imiennej prawo gry mają: Mateusz Zalewski i Filip Krzywniak (obaj ZKS).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019