26.02.2019

 

WYNIKI LIGOWE
 

I liga:
ZKS PMK Zachód Zielona Góra - IKTS Broń Radom 5:5
GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów - Poltarex Pogoń 2:8

III liga:
Witniczanin Witnica – Jofrakuda II Świebodzin 9:9
ŻSTS Żagań – FSL Aktywni Słubice 5:10
Spójnia Ośno Lubuskie – Kijowianka Kije 10:3
Jofrakuda I – Gorzovia II 10:6, Uczniak Szprotawa – ZKS V Croford Drzonków 2:10
Jedność Podmokle – Pełcz Górki Noteckie 2:10

IV liga
Grupa południowa:

Pogoń Wschowa – Jofrakuda III 10:7
TEJA Łęknica – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:4
ŻSTS II Żagań – Dziesiątka Nowa Sól 10:1
ZKS VI BMP Logistic Drzonków – Prus Żary 10:5
SO Ganesa Radoszyn – Fiber Nowogród Bobrzański 8:10

Grupa północna:
Witniczanin II Witnica – Warta III Kostrzyn 10:5
Gorzovia V – Gorzovia III 10:7
Gorzovia IV – Bocian Słońsk 2:10
Warta IV – KS Lubikowo 5:10
Stal Sulęcin – Pełcz II Górki Noteckie 9:9
Liderem tabeli jest KS Lubikowo.

V liga
Grupa południowa:

Prus II Żary – Fiber II Nowogród Bobrzański 10:4
Mirotka Mirocin Dolny – ŻSTS III Żagań 1:10
LZS Zorza Mozów – Fiber III 10:5
Mecz UKTS-Olimpia Lubsko – Spartakus Otyń przełożono, a Błękitni Olbrachtów pauzowali.

Grupa północna:
Gorzovia VI – Stal II Sulęcin 5:10
Spójnia II Ośno Lubuskie – GZSN Start Gorzów 10:3
Witniczanin III – Bocian II Słońsk 9:9
Gorzovia VII – KS II Lubikowo 9:9


 

W KOSTRZYNIE RYWALIZOWALI JUNIORZY

Kostrzyn był areną trzeciego wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego juniorów w tenisie stołowym, na starcie którego zabrakło aż 10 czołowych zawodników, którzy posiadają prawo gry w 3.GPP (Luboń, 8-10.03.br.) z listy imiennej PZTS. Wyniki: dziewczęta – 1. Gabriela Sokołowska (ZKS Drzonków), 2.Amelia Wiącek (Warta Kostrzyn), 3.Julia Sobolska, 4.Julia Libelt (obie Gorzovia); chłopcy – 1. Szymon Najder (ZKS), 2.Filip Lewaszkiewicz, 3.Jakub Kowalczyk (obaj Warta), 4.Michał Kuźbiński (Gorzovia). Do finału centralnego 3.GPP zakwalifikowali się zwycięzcy WTK.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019