19.02.2019

 

WYNIKI LIGOWE
 

I LIGA
Gr. północna:

Warta Kostrzyn – Energia KTS Toruń 8:2
Warta Kostrzyn – ATS Małe Trójmiasto Rumia 9:1
GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów – Kamix ATS 4:6.

Gr. południowa:
ZKS II PKM Zachód Zielona Góra – Viret CMC Zawiercie 7:3

II LIGA
O miejsca 1-4.:

ZKS III Nordis Drzonków – SKS LZS Raszówka 9:1
Mecz ZKS IV Korner – AZS UZ Zielona Góra przełożono na 1.marca br.

O miejsca 5-12.:
Warta II Kostrzyn – Marten Ciechów 4:6

III LIGA:
Jedność Podmokle – Jofrakuda II Świebodzin 10:5
ZKS V Croford Drzonków – Pełcz Goteckie 10:0
Uczniak Szprotawa – Gorzovia II 5:10
Spójnia Ośno Lubuskie – Jofrakuda I 10:8
ŻSTS Żagań – Kijowianka Kije 10:1
FSL-Aktywni Słubice – Witniczanin Witnica 6:10

IV LIGA
Grupa północna:

KS Lubikowo – Pełcz II Górki Noteckie 10:0
Bocian Słońsk – Warta IV Kostrzyn 10:4
Gorzovia V – Gorzovia IV 5:10
Warta III – Gorzovia III 10:7
Mecz Witniczanin II Witnica – Stal Sulęcin przełożono.

Grupa południowa:
SO Ganesa Radoszyn – ZKS VI BMP Logistic 1:10
Prus Żary – ŻSTS II Żagań 4:10
TEJA Łękuica – Dziesiątka Nowa Sól 10:4
Tęcza Krosno Odrzańskie – Pogoń Wschowa 10:5
Mecz Fiber Nowogród Bobrzański – Jofrakuda III przełożono na 9.03.br.

V LIGA
Grupa południowa:

ŻSTS III – Fiber III 10:1
Prus II – Mirotka Mirocin Dolny 10:0
Spartakus Otyń – Fiber II 10:3
UKTS-Olimpia Lubsko – Błękitni Olbrachtów 6:10
Pauzowała Zorza Mozów.


 

MACIEJ KOŁODZIEJCZYK Z MEDALAMI PUCHARU ŚWIATA

W czeskim Hodoninie rozegrano Puchar Świata juniorów w tenisie stołowym, gdzie bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik ZKS Drzonków, który wywalczył dwa medale. W grze deblowej grając wspólnie z Mołdawianinem Vladislavem Ursu dotarli do finału, gdzie ulegli Tajwańczykom Chua Josh Shao Han, Pang Yew En Koen 0:3 (-7,-11,-9) zdobywając srebrny medal, zaś w grze singlowej nasz zawodnik dotarł do półfinału, gdzie przegrał z gorzowianinem Samuelem Kulczyckim 0:4 (-6,-9,-7,-6), który w finale rozprawił się z Chorwatem Iworem Ban 4:0 (6,7,8,11), wygrywając tym samym drugi raz puchar w swojej karierze.

Uczestniczący w Hodoninie inny zawodnik ZKS – Mateusz Zalewski wywalczył medal brązowy w turnieju drużynowym w kategorii kadetów.


 

SOBOLSKA I JANKOWSKI MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA

Kostrzyn nad Odrą był areną zmagań seniorskich mistrzostw województwa w tenisie stołowym, które stały na dobrym poziomie sportowym pomimo że na ich starcie zabrakło wielu czołowych zawodników. Medaliści: gra pojedyncza kobiet – 1. Julia Sobolska (Gorzovia), 2. Gabriela Sokołowska, 3. Emilia Kijok (obie ZKS Drzonków), 4. Amelia Wiącek (Warta Kostrzyn); gra poj. mężczyzn – 1. Jakub Jankowski, 2. Jakub Krzywniak (obaj ZKS), 3. Igor Misztal (Gorzovia), 4. Szymon Marciniak; gra deblowa kobiet – 1. Kijok, G.Sokołowska (wszyscy ZKS), 2. Aleksandra Kozłowska, Sobolska (obie Gorzovia), 3-4. Weronika Kuderska (Witniczanin Witnica), Wiącek i Agata Kabs, Paulina Kabs (obie Pełcz Górki Noteckie); gra deblowa mężczyzn – 1. Misztal, Karol Żarski (obaj Gorzovia), 2. Jankowski, Andrzej Kopecki jr, 3-4. Patryk Dziuba, Kacper Ligowski (wszyscy ZKS) i Michał Bartoszewski, Mateusz Żelengowski (obaj AZS UZ Zielona Góra); gra mieszana – 1. Kozłowska, Misztal, 2. G.Sokołowska, Marciniak, 3-4. Wiącek, Jakub Kowalczyk (Warta) i Sobolska, Kuźbiński (Gorzovia).

Mistrzowie województwa wywalczyli sobie awans do IMP (Gliwice, 1-3.03.br.), a prawo gry w listy imiennej PZTS posiadają: kobiety – Kijok, mężczyźni – Daniel Bąk, Sławomir Dosz i Jakub Perek (wszyscy Warta) oraz Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak (obaj ZKS).

 

WYNIKI


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019