29.01.2019

 

WYNIKI LIGOWE

II liga
O miejsca 1-4.:

ZKS IV Korner Drzonków – SKS LZS Raszówka 8:2
ZKS III Nordis – AZS UZ Zielona Góra 8:2

O miejsca 5-12.:

Warta II Kostrzyn – Wolavia Wołów 2:8

III liga:
ZKS V Croford Drzonków – Jofrakuda II Świebodzin 10:2
Jedność Podmokle – Gorzovia II 3:10
Spójnia Ośno Lubuskie – Pełcz Górki Noteckie 10:3
Jofrakuda I – Witniczanin Witnica 9:9
Kijowianka Kije – FSL Aktywni Słubice 10:8
Mecz ŻSTS Żagań – Uczniak Szprotawa 30.bm.

IV liga
Grupa południowa:

Jofrakuda III – ZKS VI BMP Logistic Drzonków 3:10
ŻSTS II Żagań – Fiber Nowogród Bobrzański 10:2
TEJA Łęknica – SO Ganesa Radoszyn 10:4
Pogoń Wschowa – Prus Żary 3:10
Dziesiątka Nowa Sól – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:3

Grupa północna:
KS Lubikowo – Witniczanin II 10:2
Bocian Słońsk – Stal Sulęcin 10:7
Gorzovia V – Pełcz II Górki Noteckie 9:9
Warta III Kostrzyn – Warta IV 9:9
Gorzovia III – Gorzovia IV 4:10

V liga
Grupa południowa:

Zorza Mozów – Prus II Żary 2:10
Fiber III Nowogród Bobrzański – Spartakus Otyń 8:10
Błękitni Olbrachtów – Mirotka Mirocin Dolny 8:10
Fiber II – UKTS-Olimpia Lubsko 3:10
Pauzował ŻSTS III.

Grupa północna:
Gorzovia VI – Spójnia II Ośno Lubuskie 1:10
Stal II Sulęcin – Bocian II Słońsk 0:10
GZSN Start Gorzów – KS II Lubikowo 9:9
Gorzovia VII – Witniczanin III 3:10


 

LUBUSZANIE W ŚRODKU TABELI 3. GPP SENIORÓW

W Zielonej Górze-Drzonkowie z udziałem ponad 180 zawodników rozegrano 3. Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym. Na tle czołówki krajowej nasi reprezentanci tym razem nie błyszczeli i zostali sklasyfikowani w środku stawki, a najlepiej z nich grali: kobiety – 21-24. Emilia Kijok i 33-36. Gabriela Sokołowska (obie ZKS Drzonków), mężczyźni – 13-16. Daniel Bąk i Sławomir Dosz, 17-20. Jakub Perek (wszyscy Warta Kostrzyn), 29-32. Karol Żarski (Gorzovia) i 33-36. Łukasz Wachowiak (ZKS). Pozostali przepadli w eliminacjach.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019