01.01.2019

 

 

LUKS PEŁCZ DZIAŁA JUŻ DWADZIEŚCIA LAT

W miniony weekend w Górkach Noteckich odbyła się uroczysta Gala Sportu , na której dokonano podsumowania 20-letniej działalności organizacyjnej i sportowej miejscowego LUKS Pełcz, specjalizującego się w tenisie stołowym, który został założony przez braci Bogdana, Jerzego i Włodzimierza Koszyków 28.grudnia 1998 roku.

Największym sukcesem klubu było wywalczenie w 2007 roku brązowego medalu w ekstraklasie mężczyzn, a zespól grał w składzie: Marcin Bąk, Tomasz Lewandowski i Paweł Platonow, zaś najwybitniejszym wychowankiem klubu jest Bogusław Koszyk, wielokrotny medalista i reprezentant Polski w tenisie stołowym. Obecnie głównym celem klubu jest szkolenie dzieci w ramach programu MSiT pn. „Marzenia Pingpongowe”, które prowadzą znani trenerzy: Ryszard Kulczycki, Szymon Kulczycki i Roman Leśnicki.

Liczne grono najbardziej zasłużonych działaczy i zawodników otrzymała medale i odznaczenia Polskiego Komitetu Olimpijskiego (Zbigniew Bortnowski, Eugeniusz Krzyżanowski), Rady Głównej Zrzeszenia LZS i Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Na zakończenie wszystkim jej uczestnikom wręczono okolicznościowe medale i wielostronicowe opracowanie o działalności klubu pióra Mirosława Gniewczyńskiego.


 

ROMAN WĄCZEK GRA JUŻ PÓŁ WIEKU

Z tej okazji w Gorzowie z udziałem 32 zaproszonych przez jubilata zawodników rozegrało okolicznościowy turniej tenisa stołowego. Tuż przed jego rozpoczęciem jubilat otrzymał mnóstwo gratulacji i dowodów sympatii.

Wyniki: kategoria 40-59 lat – 1. Roman Leśnicki (Gorzów), 2. Jacek Łukasiewicz (Szczecin), 3. Marcin Zawadzki (Gorzów), 4. Andrzej Lemieszka (Krzyż); kategoria 60 lat i starsi – 1. Andrzej Gryczan (Witnica), 2. Roman Wączek (Gorzów), 3. Janusz Żukowski (Szczecin), 4. Krzysztof Marcinkiewicz (Gorzów).


 

KADET MATEUSZ ŻELENGOWSKI NAJLEPSZY W SŁUBICACH

Z udziałem 27 zawodników w Słubicach rozegrano tradycyjny już turniej tenisa stołowego pn. „Puchar Karpia”. Najlepszym okazał się 13-letni Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra), który wyprzedził Macieja Cieślika (Strzelce Krajeńskie), Radosława Żelengowskiego (Jofrakuda Świebodzin) i Mirosława Rogowskiego (FSL-Aktywni Słubice).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019