11.12.2018

 

WYNIKI LIGOWE

 

II liga:
LZS TS Zaręba – ZKS IV Korner Drzonków 1:9
ZKS III Nordis – AZS UZ Zielona Góra 8:2
KTS Wolbromek – Warta II Kostrzyn 9:1

III liga:
Pełcz Górki Noteckie – Witniczanin Witnica 7:10
FSL-Aktywni Słubice – Kijowianka kije 7:10
Jofrakuda II Świebodzin – Jedność Podmokle 8:10
ŻSTS Żagań – Jofrakuda I 10:0 vo.

Mecze Uczniak Szprotawa – Gorzovia II i ZKS V Croford Drzonków – Spójnia Ośno Lubuskie przełożono.


 

ZALEWSKI NA PODIUM 2. GPP KADETÓW

 

Najlepiej z kilkuosobowej ekipy lubuskiej, która uczestniczyła w Jastrzębiu Zdroju w 2. Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym grał Mateusz Zalewski (ZKS Drzonków), który ostatecznie stanął na najniższym podium turnieju, a 9. miejsce zajął jego kolega klubowy Filip Krzywniak.


 

RADOSNY PINGPONG W GORZOWIE

 

Na starcie 2. wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego żaków w tenisie stołowym, który rozegrano w Gorzowie z udziałem ponad 40 zawodników, najlepszymi okazali się: dziewczęta – 1. Julia Stangreciak (Bocian Słońsk), 2. Zofia Kamińska (UKTS-Olimpia Lubsko), 3. Amelia Jaworska, 4. Lena Grobelna (obie Bocian); chłopcy – 1. Jakub Śledziński, 2. Oliwier Babiak, 3. Mateusz Sikorski, 4. Radosław Chabiniak (wszyscy Fiber Nowogród Bobrzański).

Do finału centralnego 2.GPP żaków (Wałbrzych, 11-13.01.2019 r.) zakwalifikowali się zwycięzcy WTK, a prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Maja Sokołowska (ZKS), Wanessa Kulczycka i Oliwia Parkoła (obie Gorzovia) oraz Bartosz Dybka (Bocian).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019