04.12.2018

 

WYNIKI LIGOWE

 

I liga
Grupa południowa:

ZKS PMK Zachód II Zielona Góra – Villa Verde Olesno 5:5

II liga:
ZKS Korner IV Drzonków – Wolavia Wołów 6:4
. J.Krzywniak, Marciniak, Ligowski i Sroczyński po 1,5
AZS UZ Zielona Góra – SKS LZS Raszówka 5:5
. Leśniewski 2, Bobek i Schauer po 1,5 oraz M.Żelengowski 0,5
Warta II Kostrzyn – ZKS Nordis III 1:9

III liga:
Gorzovia II – Jofrakuda I Świebodzin 10:6
Spójnia Ośno Lubuskie – ŻSTS Żagań 9:9
Jedność Podmokle – ZKS Croford V 2:10
Kijowianka Kije – Jofrakuda II 10:4
Witniczanin Witnica – FSL-Aktywni Słubice 9:9
Uczniak Szprotawa – Pełcz Górki Noteckie 10:3

IV liga
Grupa północna:

Warta IV Kostrzyn – Gorzovia III 7:10
Pełcz II Górki Noteckie – Gorzovia IV 8:10
Stal Sulęcin – Warta III 4:10
Witniczanin II Witnica – KS Lubikowo 0:10
Gorzovia - Bocian Słońsk 9:9
W meczu zaległym KS – Gorzovia V 10:3

Grupa południowa:
Tęcza Krosno Odrzańskie – ZKS BMP Logistic VI Drzonków 2:10
Fiber Nowogród Bobrzański – SO Ganesa Radoszyn 5:10
ŻSTS II Żagań – Jofrakuda III Świebodzin 10:0
Pogoń Wschowa – Dziesiątka Nowa Sól 10:5
Mecz TEJA Łęknica – Prus Żary przełożono.

V liga
Grupa północna:

GZSN Start Gorzów – Stal II Sulęcin 10:6
Gorzovia VII – Spójnia II Ośno Lubuskie 3:10
Warta V Kostrzyn – KS II Lubikowo 6:10
Witniczanin II Witnica – Gorzovia VI 10:2

Grupa południowa:
UKTS-Olimpia Lubsko – ŻSTS III Żagań 2:10
Fiber II Nowogród Bobrzański – Prus II Żary 2:10
Fiber III – Mirotka Mirocin Dolny 3:10
Mecz Błękitni Olbrachtów – Spartakus Otyń przełożono.


 

PIĘĆ MEDALOWYCH KRĄŻKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH PINGPONGISTÓW W WIŚLE

 

W Wiśle, z udziałem 35 zespołów rozegrano drużynowe mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Znakomicie grały tam lubuskie drużyny, które wywalczyły pięć medali, w tym 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe.

Po "złoto" dwukrotnie sięgali zawodnicy ZSR Start Zielona Góra, najpierw w klasie 8 (Piotr Grudzień i Marcin Skrzynecki), a następnie w kl. 10 (Igor Misztal i Tomasz Morusiewicz), a trzecie - brązowe trofeum wywalczyła para Jan Chełmicki i Tomasz Mika w kl. 6-7.

Dwa medale były dziełem zawodników GZSN Start Gorzów, którzy w kl. 11 zdobyli dwa medale - srebrny (Marek Chybiński i Damian Fira) oraz brązowy (Marek Bajek i Piotr Dobrzyński).


 

IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

2 grudnia 2018 r w Nowogrodzie Bobrzańskim odbył się IV mikołajkowy turniej tenisa stołowego. W turnieju uczestniczyła rekordowa ilość zawodników i amatorów tenisa stołowego z całego województwa lubuskiego. Przez 5 godzin rozegrano 330 pojedynków na 16 stołach. Po zakończonych grach nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów i upominków przez Św. Mikołaja i nowogrodzkie Boberki. Oto wyniki:

kategoria: ŻACZKA (do 10 lat)
1. Kamińska Zofia - Lubsko
2. Trybus Zofia - Mirocin Dolny
3. Szymczak Amelia - Nowogród Bobrzański

kategoria: ŻAK (do 10 lat)
1. Babiak Filip - Nowogród Bobrzański
2. Chabiniak Radosław - Nowogród Bobrzański
3. Czarnogrecki Wiktor - Słońsk

kategoria: JUNIOR (11-15 lat)
1. Papież Franek - Otyń
2. Buda Maksymilian - Zielona Góra
3. Buda Kacper - Zielona Góra

kategoria: JUNIORKA (11-15 lat)
1. Koryzna Klaudia - Słońsk
2. Koryzna Roksana - Słońsk
3. Skorupska Weronika - Słońsk

kategoria: KOBIETA (open)
1. Polanowska Ewa - Żary
2. Lesiak Dominika - Lubsko
3. Bartosz Grażyna - Olbrachtów

kategoria: SENIOR (ligowiec)
1. Jackowski Tomasz - Zielona Góra
2. Kasperski Tomasz - Łęknica
3. Starszak Wojciech - Radoszyn

kategoria: SENIOR-AMATOR
1. Poniedziałek Sławomir - Jesionka
2. Brzozowski Andrzej - Zielona Góra
3. Rzakowski Daniel - Zielona Góra

kategoria: WETERAN
1. Nowak Jan - Międzyrzecz
2. Cybulski Zbigniew - Łagów
3. Wasilewski Jerzy - Zielona Góra

 


 

W KOSTRZYNIE SENIORZY GRALI O AWANS DO 2. GPP

 

Kostrzyn był areną zmagań seniorów w II wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym, którego zwycięzcy: kobiety – Julia Sobolska Gorzovia) i mężczyźni - Kamil Nalepa (ZKS Palmiarnia Zielona Góra) awansowali do finału centralnego 2. Grand Prix Polski (Zawiercie, 14-16.bm.). Oto czołówka: kobiety – 1.J.Sobolska, 2. Paulina Balukiewicz, 3. Aleksandra Kozłowska (wszystkie Gorzovia), 4. Agata Kabs (Pełcz Goteckie); mężczyźni – 1. K.Nalepa, 2. Jakub Jankowski (obaj ZKS), 3. Karol Żarski (Gorzovia), 4. Szymon Kulczycki (Pełcz), 5. Filip Krzywniak, 6. Patryk Dziuba (obaj ZKS).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019