20.11.2018

 

WYNIKI LIGOWE


I liga grupa północna:
Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia – Warta Kostrzyn 1:9
GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów – AZS AWFiS II Gdańsk 8:2

III liga:
Gorzovia II – Spójnia Ośno Lubuskie 10:4
Jedność Podmokle – Jofrakuda I Świebodzin 3:10
Witniczanin Witnica - ZKS Croford V 5:10
Kijowianka Kije – ŻSTS Żagań 9:9
Uczniak Szprotawa – Jofrakuda II 10:2
Pełcz Górki Noteckie – FSL-Aktywni Słubice 4:10

IV liga
grupa północna:

Gorzovia III – Pełcz II Górki Noteckie 10:4
Stal Sulęcin – Warta IV Kostrzyn 7:10
Witniczanin II – Gorzovia IV 0:10
Gorzovia V – Warta III 10:7
Bocian Słońsk – KS Lubikowo 8:10

grupa południowa:
TEJA Łęknica – ZKS BMP Logistic VI Drzonków 3:10
Fiber Nowogród Bobrzański – Tęcza Krosno Odrzańskie 6:10
ŻSTS II Żagań – Prus Żary 10:3
Pogoń Wschowa – SO Ganesa Radoszyn 10:7
Dziesiątka Nowa Sól – Jofrakuda III Świebodzin 10:4

V liga
grupa północna:

Gorzovia VII – GZSN Start Gorzów 9:9
Warta V Kostrzyn – Bocian II Słońsk 5:10
Witniczanin III – Spójnia II Ośno Lubuskie 7:10
Gorzovia VI – KS II Lubikowo 6:10
Pauzowała Stal II Sulęcin.

grupa południowa:
UKTS-Olimpia Lubsko – Zorza Mozów 10:4
Fiber II Nowogród Bobrzański – Spartakus Otyń 3:10
Fiber III – ŻSTS III 0:10
Mirotka Mirocin Dolny – Prus II Żary 0:10
Pauzowali Błękitni Olbrachtów.


 

NIEPEŁNOSPRAWNI Z MEDALAMI

 

W hiszpańskiej Almerii polscy pingpongiści niepełnosprawni uczestniczyli w Spanish Open gdzie wywalczyli 7 medali, w tym dwa brązowe zawodnicy lubuscy. Tomasz Jakimczuk (ZSR Zielona Góra) zajął trzecie miejsce w turnieju indywidualnym w klasie 2., a Marek Chybiński i Damian Fira (obaj GZSN Start Gorzów) również stanęli na najniższym stopniu podium w turnieju drużynowym w klasie 11.


 

W DRZONKOWIE KADECI GRALI O AWANS DO 2. GPP

 

W II wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym kadetów czołowe lokaty wywalczyli: dziewczęta – 1. Klaudia Koryzna, 2. Roksana Koryzna (obie Bocian Słońsk), 3. Oliwia Parkoła (Gorzovia), 4. Maja Sokołowska; chłopcy – 1. Damian Gruszka (oboje ZKS), 2. Konrad Zawadzki (Gorzovia), 3. Igor Franc (ZKS), 4. Bartosz Dybka (Bocian).

Awans do finału centralnego 2. Grand Prix Polski kadetów (Jastrzębie Zdrój, 7-9.12.br.) wywalczyli zwycięzcy turnieju, a prawo gry z listy imiennej PZTS mają: Mateusz Zalewski i Filip Krzywniak (obaj ZKS) oraz Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019