13.11.2018

 

WYNIKI LIGOWE


I liga:
Warta Kostrzyn – Pogoń Lębork 6:4

II liga:
AZS UZ Zielona Góra – Wolavia Wołów 5:5
ZKS Korner IV Drzonków – AZS UE Wrocław 8:2
ZKS Nordis III – Orion Branda Bukowice 9:1
Warta II Kostrzyn – LZS TS Zaręba 1:9


 

LUBUSZANIE Z 20 MEDALAMI MP OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

Z udziałem 157 zawodników w Zielonej Górze-Drzonkowie, przez dwa dni toczono zmagania mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Łącznie rozegrano 22. konkurencje, a Lubuszanie wywalczyli dwadzieścia krążków (5 złotych, 8 srebrnych i 7 brązowych). Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Igor Misztal (ZSR Start Zielona Góra), zdobywając trzy złote medale w klasie 10 (singiel, debel i mikst). Pozostałe medale padły łupem: kobiety – kl. 7-8. Julia Jarosz (GZSN Start Gorzów) dwa „brązy” w grze pojedynczej i podwójnej, kl. 9-10. Dorota Mituta (ZSR Start) medal brązowy w singlu, „srebro” w deblu i ten sam kolor medalu w mikście, kl. 11. Krystyna Łysiak (Dziesiątka Nowa Sól) krążek srebrny w grze pojedynczej; mężczyźni – kl. 1-2. Tomasz Jakimczuk dwa srebrne medale w singlu i grze podwójnej, kl. 6. Tomasz Mika „brąz” w grze pojedynczej, kl. 8. Piotr Grudzień medal złoty w singlu i złoty w deblu, Marcin Skrzynecki „srebro” w singlu, brązowy w deblu i srebrny w grze mieszanej, Hubert Morusiewicz (wszyscy ZSR Start) medal brązowy w deblu, kl. 11. Marek Chybiński medal srebrny w singlu, brązowy w deblu i złoty w grze mieszanej, Marek Bajek medal brązowy w deblu, Damian Fira „brąz” w deblu, Piotr Dobrzyński (wszyscy GZSN Start) medal brązowy w deblu i srebrny w mikście.


 

WYŁONIONO ZAWODNIKÓW NA 2 GPP JUNIORÓW

 

W Kostrzynie n/O rywalizowali juniorzy o wyjazd na 2. Grand Prix Polski (Ostróda, 16-18.bm.). Dziewczęta – 1. Amelia Wiącek (Warta Kostrzyn) – awans, 2.Julia Libelt (Gorzovia), 3. Julia Dobrowolska (ZKS Drzonków), 4.Oliwia Krzywiecka (UKTS-Olimpia Lubsko); chłopcy – 1. Piotr Chłodnicki – awans, 2.Filip Krzywniak (obaj ZKS), 3.Mateusz Żelengowski (AZS UZ Zielona Góra), 4. Michał Kuźbiński (Gorzovia).

Ponadto prawo gry w finale z listy imiennej PZTS mają: dziewczęta – Gabriela Sokołowska (ZKS) i Julia Sobolska (Gorzovia) oraz chłopcy – Andrzej Kopecki, Jakub Jankowski, Szymon Marciniak, Szymon Najder, Patryk Dziuba, Jakub Krzywniak, Kacper Ligowski (wszyscy ZKS) i Jakub Kowalczyk (Warta Kostrzyn).


 

TURNIEJ W OLBRACHTOWIE

 

10.11.2018 r. w Olbrachtowie odbył się turniej tenisa stołowego w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Do zmagań przystąpiło 22 zawodników i 3 zawodniczki w 4 kategoriach. Turniej otworzył Wójt Gminy Żary Leszek Mrożek. Po bardzo wyrównanych i zaciętych pojedynkach zwycięzcami zostali:

Kat I / rocznik 2002 i młodsi / 1. Duda Tomasz- Olbrachtów

Kat. II -Amatorzy 1. Piotrowski Zbigniew - Żary

Kat.III- Mieszkańcy gminy wiejskiej Zary 1.Bartosz Grażyna - Mirostowice Górne

Kat. IV Zrzeszeni 1. Iwuć Stefan- Łęknica.

Najlepsi otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe ufundowane przez LKS BŁĘKITNI OLBRACHTÓW i GMINĘ ŻARY.

Organizatorem i sędzią głównym był Dariusz Hawełka

 


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019