06.11.2018

 

WYNIKI LIGOWE


I liga grupa południowa:
ZKS Zielona Góra - IKS Start Zduńska Wola 6:4
ZKS Zielona Góra - Odra Głoska 8:2

I liga grupa północna:
Energia KTS Toruń - GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów 5:5

II liga:
ZKS Nordis III Drzonków – LZS TS Zaręba 9:1
SKS LZS Raszówka – ZKS Nordis III 8:2
Wolavia Wołów – Warta II Kosztrzyn 6:4
Odra II Głoska – AZS UZ Zielona Góra 4:6
Orion Branda Bukowice – ZKS Korner IV 1:9

III liga:
FSL-Aktywni Słubice – Gorzovia II 8:10
Jofrakuda II Świebodzin – Pełcz Górki Noteckie 10:7
ZKS Croford V Drzonków – Uczniak Szprotawa 10:
ŻSTS Żagań – Witniczanin Witnica 8:10
Jofrakuda I – Kijowianka Kije 10:5
Spójnia Ośno Lubuskie – Jedność Podmokle 10:1


 

WYŁONIONO FINALISTÓW MINI OLIMPIC GAMES

 

W Przytocznej rozegrano eliminacje wojewódzkie turnieju młodzików pn. Mini Olimpic Games. Do finału centralnego (Gorzów Śląski, 15-16.12.br.) tej prestiżowej imprezy dla dzieci zakwalifikowali się: dziewczęta – 1. Magdalena Szychowska, 2. Weronika Skorupska (obie Bocian Słońsk), 3. Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 4. Natalia Czompa (Spartakus Otyń); chłopcy – 1. Mateusz Kowalski, 2. Oskar Czarnogrecki (obaj Bocian), 3. Jakub Śledziński (Fiber Nowogród Bobrzański), 4. Adam Maniewski (Pełcz Górki Noteckie).

 

WYNIKI


 

OTWARTE MISTRZOSTWA ZBĄSZYNIA

 

Wyniki Otwartych Mistrzostw Zbąszynia które się odbyły 3.11.2018:

 

Kat. MĘŻCZYŹNI – ROCZNIK 2006 I MŁODSI
1. Sebastian Ławecki /Wijewo/
2. Oliwier Ortyl / Komorniki/
3. Maciej Skrzypczak / Wijewo/
4. Mateusz Staśkiewicz /Wijewo/


Kat. MĘŻCZYŹNI – ROCZNIK 2003 I MŁODSI
1. Miłosz Firlej /Wijewo/
2. Marcin Wolnik /Wijewo/
3. Daniel Graczyk /Babimost/
4. Bajan Skiba /Rydzyna/


Kat. OTWARTA DO. 45 LAT
1. Wojciech Walecki /Poniec/
2. Maciej Mikołajczak /Sulechów/
3. Mateusz Żelengowski /Świebodzin/
4. Szymon Starszak /Zbąszyń/


Kat. OTWARTA POW. 45 LAT
1. Zbigniew Cybulski /Łagów/
2. Stanisław Kostyszak /Lubniewice/
3. Tomasz Lemanowicz /Babimost/
4. Dariusz Franc /Świebodzin/

WYRÓŻNIENIE INDYWIDUALNE
Monika Barcińska /Sulęcin/


 

RADOSNY PINGPONG W GÓRKACH NOTECKICH

 

Prawie 60 zawodniczek i zawodników stanęło na strcia II wojewódzkiego turnieju kwalifikacyjnego młodzików. Wyniki: dziewczęta – 1. Aleksandra Poźniak, 2. Maja Sokołowskaq (obie ZKS Drzonków), 3. Wanessa Kulczycka (Gorzovia), 4. Magdalena Szychowska (Bocian Słońsk); chłopcy - 1. Damian Danowski (ZKS), 2. Franciszek Papież (Spartakus Otyń), 3. Mateusz Kowalski, 4. Oskar Czarnogrecki (obaj Bocian).

Do finału centralnego II GPP (Gdańsk, 16-18.bm.) zakwalifikowali się zwycięzcy turnieju, a prawo gry z listy imiennej PZTS ma też Bartosz Dybka (Bocian).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019