31.10.2018

 

WYNIKI LIGOWE


I liga grupa południowa:
ZKS PKM Zachód II Zielona Góra - PKS Kolping Jarosław 2:8

I liga grupa północna:
GKS Gorzovia MojeBermudy.pl – Warta Kostrzyn 4:6

Warta Kostrzyn – Pogoń Siedlce 7:3

II liga:
Warta II Kostrzyn – Odra II Głoska 6:4
AZS UZ Zielona Góra – AZS UE Wrocław 5:5
Marten Ciechów – ZKS Korner IV Drzonków 5:5
Orion Branda Bukowice – ZKS Korner IV 1:9
Mecz ZKS Nordis III Drzonków – LZS TS Zaręba przełożono.

III liga:
Gorzovia II – Jedność Podmokle 10:4
Kijowianka Kije – Spójnia Ośno Lubuskie 5:10
Witniczanin Witnica – Jofrakuda I Świebodzin 9:9
Uczniak Szprotawa – ŻSTS Żagań 10:6
Pełcz Górki Noteckie – ZKS Croford V Drzonków 0:10
FSL-Aktywni Słubice – Jofrakuda II 10:1

IV liga grupa północna:
Gorzovia III – KS Lubikowo 9:9
Warta III Kostrzyn – Bocian Słońsk 8:10
Gorzovia IV – Gorzovia V 6:10
Warta IV – Witniczanin II 10:2
Pełcz II Górki Noteckie – Stal Sulęcin 6:10

IV liga grupa południowa:
ZKS BMP Logistic VI Drzonków – Jofrakuda III 10:2
SO Ganesa Radoszyn – Dziesiątka Nowa Sól 3:10
Prus Żary – Pogoń Wschowa 4:10
Tęcza Krosno Odrzańskie – ŻSTS II Żagań 4:10
TEJA Łęknica – Fiber Nowogród Bobrzański 10:2

V liga grupa północna:
Stal II Sulęcin – KS II Lubikowo 6:10
Spójnia II Ośno Lubuskie – Gorzovia VI 10:4
Bocian II Słońsk – Witniczanin III 10:6
GZSN Start Gorzów – Warta V Kostrzyn 10:6
Pauzowała Gorzovia VI, gdyż KS III wycofał się z rozgrywek.

V liga grupa południowa:
ŻSTS II
I Żagań – Mirotka Mirocin Dolny 10:2
Spartakus Otyń – Fiber III 9:9
Zorza Mozów – Fiber II 4:10
Błękitni Olbrachtów – UKTS-Olimpia Lubsko 10:5
Pauzował Prus II.


 

GORZOVIA VIII I FIBER V PIERWSZYMI LIDERAMI KLASY "A"

 

W Gorzowie z udziałem 10 drużyn rozegrano pierwszy rzut gorzowskiej klasy A mężczyzn w tenisie stołowym. Indywidualnie wygrał Jan Nowak (Orzeł Międzyrzecz) przed Oliwią Parkoła, Wanessą Kulczycką (obie Gorzovia) i Maciejem Kęsym (Pełcz Górki Noteckie). Zespołowo najlepszą drużyną okazała się Gorzovia VIII – 112 pkt. przed Bocianem III Słońsk – 86 pkt i Pełczem IV – 80 pkt.

Natomiast w Sulechowie siedem drużyn rywalizowało w zielonogórskiej klasie A mężczyzn. Indywidualnie triumfował Dariusz Pawlak (Fiber Nowogród Bobrzański) przed Mateuszem Bogdanowiczem (UKTS-Olimpia Lubsko), Jakubem Śledziskim (Fiber) i Adamem Kamińskim (UKTS-Olimpia). Drużynowo zwyciężył Fiber V – 83 pkt. przed UKTS-Olimpia II – 76 pkt. i LUKS MOW Babimost – 51 pkt.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019