23.10.2018

 

PIERWSZY SKALP ZIELONOGÓRZAN NA ZAPLECZU SUPERLIGI


Grupa południowa:
Viret CMC Zawiercie – ZKS PKM Zachód II Zielona Góra 4:6

Grupa północna:
Grali tylko rywale Gorzovii Gorzów, która swój mecz ze Spójnią Warszawa rozegrała awansem.


 

AZS UZ STRACIŁ PRZODOWNICTWO W II LIDZE

 

Wolavia Wołów – ZKS Nordis III Drzonków 5:5
AZS UE Wrocław – Warta II Kostrzyn 6:4
ZKS Korner IV – AZS UZ Zielona Góra 6:4


 

W TRZECIEJ LIDZE ŚCISK W CZOŁÓWCE

 

Jofrakuda II Świebodzin – Gorzovia II 4:10
ZKS Croford V Drzonków – FSL-Aktywni Słubice 10:4
ŻSTS Żagań – Pełcz Górki Noteckie 10:8
Jofrakuda I – Uczniak Szprotawa 10:8
Spójnia Ośno Lubuskie – Witniczanin Witnica 10:4
Jedność Podmokle – Kijowianka Kije 3:10


 

BOCIAN I ZKS VI LIDERAMI W CZWARTEJ LIDZE

 

Grupa północna:
Stal Sulęcin – Gorzovia III 5:10
Witniczanin II Witnica – Pełcz II Górki Noteckie 9:9
Gorzovia V – Warta IV Kostrzyn 9:9
Bocian Słońsk – Gorzovia IV 10:5
KS Lubikowo – Warta III 10:4

Grupa południowa:
Fiber Nowogród Bobrzański - ZKS BMP Logistic VI Drzonków 1:10
ŻSTS II Żagań – TEJA Łęknica 10:5
Pogoń Wschowa – Tęcza Krosno Odrzańskie 10:6
Dziesiątka Nowa Sól – Prus Żary 7:10
Jofrakuda III Świebodzin – SO Ganesa Radoszyn 7:10


 

BEZ NIESPODZIANEK W PIĄTEJ LIDZE

 

Grupa północna:
Gorzovia VII – Stal II Sulęcin 10:6
Warta V Kostrzyn – KS III Lubikowo 10:1
Witniczanin III – GZSN Start Gorzów 6:10
Gorzovia VI – Bocian II Słońsk 0:10
KS II – Spójnia II Ośno Lubuskie 5:10

Grupa południowa:
Fiber II Nowogród Bobrzański – Błękitni Olbrachtów 1:10
Fiber III – Zorza Mozów 10:8
Mirotka Mirocin Dolny – Spartakus Otyń 5:10
Prus II Żary – ŻSTS III Żagań 8:10
Pauzowała UKTS-Olimpia Lubsko


 

SREBRNO-BRĄZOWI LUBUSZANIE

 

W pierwszej części mistrzostw świata osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym w słoweńskim Celje nasi zawodnicy wywalczyli dwa medalowe krążki. „Srebro” zawisło na szyji Krystyny Łysiak (Dziesiątka Nowa Sól) w klasie 11, a nowosolanka uległa w finale po zaciętej grze Rosjance Jelenie Prokofiewej 2:3. Z brązowego medalu mógł się cieszyć Marcin Skrzynecki (ZSR Start Zielona Góra) w klasie 8, któremu drogę do finału zamknął Brytyjczyk Wiliams Wilson, przegrywając z nim w półfinale 0:3.


 

LUBUSKIE NADZIEJE PINGPONGOWE GRAŁY W I GPP ŻAKÓW

 

Przez trzy trwały zmagania w I Grand Prix Polski żaków w tenisie stołowym, który z udziałem niemal dwustu uczestników rozegrano w Drzonkowie. Nasi najmłodsi pingpongiści spisali się na miarę aktualnych możliwości, a najlepsi z nich sklasyfikowani zostali na miejscach: dziewczęta – 19. Maja Sokołowska (ZKS Drzonków), 21. Wanessa Kulczycka, 25-32. Oliwia Parkoła (obie Gorzovia), chłopcy – 17. Bartosz Dybka (Bocian Słońsk).


 

ZMAGANIA UKS-ÓW W DRZONKOWIE

 

W eliminacjach wojewódzkich do mistrzostw kraju Uczniowskich Klubów Sportowych, które odbyły się w Drzonkowie uzyskano wyniki: młodziczki – 1. Bocian Słońsk (Weronika Skorupska, Magdalena Szychowska, tr. Henryk Grabowski), 2. Spartakus Otyń, 3. UKTS-Olimpia Lubsko; młodzicy – 1. Bocian (Bartosz Dybka, Mateusz Kowalski, tr. jak wyżej), 2. Spartakus I, 3. Spartakus II, 4. Pełcz Górki Noteckie; żaczki – 1. Gorzovia Gorzów (Wanessa Kulczycka, Oliwia Parkoła, tr. Ryszard Kulczycki), 2. Bocian, 3. UKTS-Olimpia; żacy – 1. Fiber I Nowogród Bobrzański (Oliwier Babiak, Jakub Śledziński, tr. Dariusz Pawlak), 2. Fiber II, 3. Fiber III, 4. Spartakus.

Zwycięzcy zakwalifikowali się do finału centralnego (Łaziska Górne, 1-2.grudnia br.).


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019